$
רכב

אין רגע דל בבטר פלייס: המנכ"ל החדש בדרך החוצה

חודשים ספורים לאחר הדחת המייסד שי אגסי, מקורבים לחברה אומרים כי בימים אלה נבחן בחברה מהלך שבמסגרתו תוחלף גם ההנהלה שבראשה עומד אוון ת'ורנלי. החברה: "אין תגובה לדברים"

תומר הדר 09:1316.01.13

חודשים ספורים לאחר הדחתו המתוקשרת של מקים בטר פלייס, שי אגסי ולאחר עזיבתו של המנכ"ל הישראלי משה קפלינסקי, מכה בחברה גל נוסף: לדברי גורמים המקורבים לחברה, בימים אלה נבחן בחברה מהלך שבמסגרתו תוחלף גם הנהלת החברה הנוכחית, שבראשה עומד המנכ"ל הנוכחי אוון ת'ורנלי.

 

ת'ורנלי הגיע לבטר פלייס ישראל לאחר שעמד בראש בטר פלייס אוסטרליה ומונה לתפקיד מנכ"ל בטר פלייס ישראל לפני כשלושה חודשים בלבד. בטר פלייס נמצאת בימים אלה במהלך תהליך שיקום, הכולל את פיטוריהם של רוב עובדי החברה, שמצבת כוח האדם שלה עמדה לפני כחצי שנה על מעל 700 עובדים.

 

משה קפלינסקי. עזב משה קפלינסקי. עזב צילום: בועז אופנהיים

 

בנוסף נמצאת החברה בימים אלה בעיצומם של השקת מסלולים חדשים לחברות הליסינג, שבמסגרתם משלמות חברות הליסינג סכום המוערך בכ-70 עד 80 אלף שקל עבור הרכב (שמחירו לצרכן פרטי הוא מעל 120 אלף שקל) ומחזירות את הרכב לבטר פלייס עם תום התקופה.

 

רק לאחרונה פרסמה בטר פלייס מצגת למשקיעים, שנחשפה לראשונה ב"כלכליסט", במסגרתה מבהירה החברה תחת הנהלתו של ת'ורנלי, כי מהשנה תתמקד בטר פלייס באספקת שירותי טעינה וניהול טעינה ליצרניות רכב שונות ברחבי העולם וגם בישראל.

 

מבטר פלייס נמסר: "אין תגובה לדברים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x