שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מוסף מנהלים דצמבר 2012

ג'וזף פאפא: "בגלל המיתון צרכנים מחפשים תחליפים למותגים מוכרים"

מקום 6, ג'וזף פאפא מפריגו; "נמשיך לבנות תשתיות עסקיות בשווקים זרים, עם פוטנציאל של 10 מיליארד דולר במוצרים שצפויים לעבור למוצרי OTC בחמש השנים הקרובות"

שניר הנדלר 09:0925.12.12

איך אתם מסכמים את 2012?

"2012 היתה שנה מצוינת נוספת עבור פריגו, בעלי המניות שלה והעובדים שלה: התרחבנו גם לתחום המוצרים לחיות מחמד, והפריסה הגלובלית שלנו ממשיכה להתרחב כך שבכל שנייה נצרכים בעולם כ־1,500 מוצר פריגו, על ידי צרכנים שחסכו כך בשנה החולפת 5 מיליארד דולר".

 

ג'וזף פאפא, מנכ"ל פריגו ג'וזף פאפא, מנכ"ל פריגו

 

מה התחזית שלכם ל־2013? אתם מאמינים שתוכלו להמשיך במגמת הצמיחה?

"על רקע המיתון המתמשך והירידה בהכנסה הפנויה, צרכנים ממשיכים לחפש תחליפים איכותיים במחיר הוגן למותגים מוכרים ויקרים. רפורמת הבריאות בארצות הברית מציבה גם היא אתגרים ייחודיים והזדמנויות לתעשיה הגנרית. בעוד שהרפורמה בתחום הבריאות נמשכת, מוצרים גנריים - הזהים ביעילותם ובעלי מחירים נמוכים מתכשירי המקור - צפויים ליהנות ממודעות הצרכנים למחיר, שלא על חשבון איכות המוצרים.

 

"פריגו, שמציינת 125 שנה להיווסדה, ממוצבת היטב להמשיך את הצמיחה המהירה שרשמנו בשנה החולפת. נמשיך במאמץ לבנות תשתיות עסקיות בשווקים זרים, עם פוטנציאל של 10 מיליארד דולר במוצרים שצפויים לעבור ממוצרי מרשם למוצרי OTC בחמש השנים הקרובות. בשנת הכספים 2013 אנחנו מתכננים להשיק כ־60 מוצרים חדשים. אנחנו מאמינים שהבסיס האיתן שלנו, עם הגיוון המתמיד של פורטפוליו המוצרים, יבטיח שגם השנה הבאה תהיה מצוינת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x