שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מוסף מנהלים דצמבר 2012

רוני סופר: "סם וולטון, מייסד וול מארט, הוא ההשראה שלי"

רוני סופר מגזית גלוב נבחר למשים 3. "אני רואה חשיבות בעומק ניהולי, בלגדל ולחנוך עובדים בצוות שבבוא הזמן יוכלו להחליף אותך ואחרים בארגון. צורת הניהול הזו עזרה לי כי גדלתי מתוך המערכת"

שי פאוזנר 08:3825.12.12

מה רצית להיות כשהיית צעיר?

"עולם ההשקעות והאנליזה תמיד משך אותי. את ההשקעות הראשונות שלי בשוק ההון עשיתי בדרך לבקו"ם".

 

מתי הבנת שאתה רוצה להיות מנהל?

"זה משהו שהתפתח עם השנים וככל שהזמן עבר והתקדמתי רציתי את זה יותר. העובדה שאתה מנהל ואנשים מסתכלים עליך ולומדים ממך תורמת למחויבות שלך ולרצון שלך לעשות את הדברים טוב יותר כל הזמן".

 

רוני סופר, גזית גלוב רוני סופר, גזית גלוב צילום: עמית שעל

 

איך התחילה הקריירה העסקית שלך? מי היה זה שהאמין בך ונתן לך את הצ'אנס הגדול?

"התחלתי בגזית גלוב בתור אנליסט וכלכלן ואת האמון והחניכה קיבלתי מחיים כצמן, המייסד ויו"ר החברה, ומדורי סגל, סגן יו"ר החברה. אני נמצא בגזית גלוב יותר מ־15 שנה וגאה מאוד בקבוצה".

 

מהו ניהול טוב?

"אני רואה חשיבות בעומק ניהולי, בלגדל ולחנוך עובדים בצוות שבבוא הזמן יוכלו להחליף אותך ואחרים בארגון. צורת הניהול הזו עזרה לי כי גדלתי מתוך המערכת. כשעברתי בין תפקידים לא נוצר ואקום, תמיד היה מי שיחליף אותי. חשוב ללמוד וללמד אנשים שלא המחשבה על לשמר את הכיסא שלך היא זו שצריכה להוביל אותך, אלא המחשבה על ההמשכיות בארגון".

 

איזה מנהל מספק לך השראה?

"סם וולטון, המייסד והמנכ"ל האגדי של וולמארט. הוא התחיל בתור מוכר בחנות, ובאמצעות אסטרטגיה נכונה, התמדה עיקשת וניהול איכותי עשה את הדרך הארוכה מלמטה ובנה חברת מופת תוך יצירת ערך עצום לבעלי המניות".

 

איך נראה יום העבודה שלך?

"Time Zone מתחלף, כשני שלישים לפחות מהזמן מוקדשים לחו"ל, אם פיזית ואם בשיחות ועידה, שילוב של ביקור בטריטוריות השונות, שיחות עם המנכ"לים המקומיים, סיור בנכסים ופגישות עם מוסדות מימון".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x