$
רכב

הערכות: גם דפנה אגסי צפויה לפרוש מבטר פלייס

אגסי משמשת כיום סמנכ"לית השיווק של החברה. עד כה עזבו המייסד שי אגסי ואחיו טל. היום הודיע היום הודיע המנכ"ל משה קפלינסקי על פרישה

גולן חזני ותומר הדר 18:2114.11.12

דפנה אגסי, אחותו של מייסד בטר פלייס שי אגסי, צפויה אף היא להודיע בקרוב על עזיבת בטר פלייס - כך טוענים גורמים המקורבים לחברה. שי אגסי היה הראשון שעזב את החברה בחודש שעבר, לאחר מכן היה זה אחיו הצעיר טל, מנהל פריסת התשתיות הארצית, שהודיע על עזיבה. 

 

כעת מעריכים גורמים בחברה כי דפנה אגסי, היחידה שנותרה בחברה מבני המשפחה צפויה להודיע אף היא על עזיבה בחודשים ההקרובים. אגסי משמשת כיום סמנכ"לית השיווק של החברה.

 

בראיון ל"כלכליסט" ביולי האחרון ציינה אגסי כי "בישראל יש מודעות חסרת תקדים לבטר פלייס, אבל עכשיו צריך לעבור מהשלב שבו אתה מודע לחברה לשלב שבו המכונית נמצאת בסט החלופות שלך כשאתה בוחר מכונית חדשה. בקבוצות מיקוד, אנשים אומרים שהרעיון 'מהמם'. אבל כשזה מגיע ל'האם זה רלבנטי לי' אנחנו לא לגמרי נמצאים שם".

 

לדברי גורמים בחברה: "החברה נמצאת בתהליך רה אורגניזציה הנובע מכניסתו של המנכ"ל החדש. לא מן הנמנע שעובדים בחברה, גם בכירים, ימצאו עצמם מחוץ לחברה על רקע ההיערכות החדשה".

 

היום הודיע מנכ"ל בטר פלייס ישראל משה קפלינסקי על כוונתו לעזוב את החברה. קפלינסקי יוחלף זמנית על ידי אלן גלמן, סמנכ"ל הכספים החדש של בטר פלייס.

 

לא ניתן היה להשיג את תגובתה של אגסי לדברים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x