$
משפט

ביהמ"ש המחוזי הורה לאסור מכירתם של מסמרים מזוייפים המיובאים מסין

איש העסקים צבי ויצנר, המייבא מסמרים מתוצרת הולנד באופן בלעדי, עתר לביהמ"ש לאחר שלטענתו הפצתם של המסמרים המזוייפים פוגעת בהכנסותיו במיליוני שקלים

זוהר שחר לוי 13:4829.10.12
מי מזייף מסמרים מיוחדים מתוצרת הולנד ומפיץ אותם בישראל? היבואן איש העסקים, צבי ויצנר, יוצא נגד התופעה הפוגעת בהכנסותיו. השבוע הוא רשם הצלחה כשבית המשפט המחוזי בחיפה הוציא צו האוסר על מכירתם והפצתם של המסמרים והורה לבדוק מי עומד מאחורי הזיופים.

 

המסמרים שזויפו
מקורם בהולנד, והם נושאים את השם "דון קישוט", הם נחשבים ליקרים ולאיכותיים הודות לטכנולוגיית ייצור ייחודית.

 

וינצר, דמות מוכרת בעולם העסקים והספורט, חבר בהתאחדות לכדורגל ובדירקטוריון מכבי חיפה, הוא בעליה של חברת "ויצנר צרכי בניין" אשר בין היתר מייבאת באופן בלעדי את המסמרים. לאחרונה החל גל נרחב של זיופי המסמרים המוערך במיליוני שקלים. המסמרים המזויפים מובאים לישראל מסין, דרך הרשות הפלסטינית ונמכרים בישראל.

 

בניסיון לשים סוף לתופעה פנה וינצר לבית המשפט באמצעות עו"ד שחר לוינזון ממשרד יוסף ישורון וביקש את התערבותו. השבוע הוציא שופט בית המשפט המחוזי בחיפה צו זמני האוסר על מכירת המסמרים המזויפים, חייב את מפיצי הזיופים לאסוף ולהשמיד את הסחורה המזוייפת ולמסור לידיו את שמו של הייצרן הסיני. בנוסף, הורה השופט לעמיל המכס לגלות למי הופצה הסחורה המזויפת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x