שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
דיבידנדים

דיבידנדים: המעמד והמועמד

יעקב "אני קרוב למעמד הביניים" פרי, בדרכו מלשכת יו"ר מזרחי טפחות ליש עתיד של יאיר לפיד, התמנגל באירוע ידידי הבימה עם חבריו למעמד הביניים שרי אריסון, יצחק תשובה, אליעזר פישמן ואורלי דנקנר

כתבי כלכליסט 08:4124.10.12
יעקב פרי ממשיך לשרטט דיוקן חדש למעמד הביניים בישראל. פרי, שעדיין מכהן כיו"ר מזרחי טפחות ועושה צעדים פוליטיים אל חיקה של יש עתיד של יאיר לפיד, נראה שלשום בחברתם של מי שהוא כנראה מחשיב כבני מעמדו: שרי אריסון, יצחק תשובה, אליעזר פישמן ואורלי דנקנר. המפגש של פרי עם צמרת המשק נערך במסגרת אירוע פתיחת השנה של חוג ידידי תיאטרון הבימה, שעמו נמנה גם פרי עצמו. תמיד כיף שיש סיבה למסיבה, אבל דווקא בימים שבהם פרי עושה את צעדיו הראשונים כפוליטיקאי, בחירתו לקחת חלק במסיבה הזו גררה הרמת גבה בקרב הנוכחים באירוע שהתקיים בווילה נחשבת בכפר שמריהו. לא בדיוק סמל מעמד הביניים. אגב, גורמים במסיבה סיפרו ל"כלכליסט" כי פרי ותשובה סיכמו ביניהם בכניסה לאירוע ש"זה יהיה ערב חברתי ולא כלכלי־פוליטי". נכון.

 

יעקב פרי יעקב פרי צילום: אוראל כהן

 

פרי עצמו סירב לדבר עם "כלכליסט" והפנה אותנו לדוברת יש עתיד. הוא עדיין מכהן בתפקידו כיו"ר הבנק, אבל לפחות מבחינת מערך הדוברות, פרי כבר עבר לעולם הפוליטי.

 

נבחרים נוספים באירוע: רעיה שטראוס ושמואל בן דרור, גד פרופר, סמי וטובה סגול, פיני כהן, אריה מינטקביץ, והשופט בדימוס תיאודור אור ומיכאלה שדילובסקי.

ליאור רוזנטל

ריקוד עסקי

הרקדן הבינלאומי מיכאיל ברישניקוב הגיע במיוחד לפתיחת תערוכת צילומי מחול במרכז סוזן דלל, שאותם תרם לטיפוח אמני מחול ולעידוד יצירה צעירה. להשקת התערוכה, בחסות קרן משפחת צבי ועפרה מיתר, נלווה קוקטייל בווילה דלאל הסמוכה בנווה צדק של דושי לייטרסדורף, בשיתוף אשת העסקים יהודית אשרף ומנכ"ל מרכז סוזן דלל יאיר ורדי. במחול המטורף השתתפו, בין היתר, אודי רקנאטי; רותי וגבי לסט; ויגאל אהובי ויפעת גוריון.

 

דושי ויויו לייטרסדורף עם מיכאיל ברישניקוב דושי ויויו לייטרסדורף עם מיכאיל ברישניקוב צילום: דבורה אורבך

 

יואב גלנט תלת־ממד

לנשיא אוניברסיטת בר־אילן פרופ' משה קווה היתה דרך מקורית להציג את יואב גלנט בפורום בכירי המשק, שנערך אתמול במוסד: "קודם הייתם יכולים למצוא אותו ביבשה ובמים (תפקידיו בצה"ל — ל"ר), אבל עכשיו אפשר למצוא אותו מתחת לאדמה". מלבד גלנט, מנכ"ל ודירקטור בחברת נמקס אויל אנד גז שבבעלות בני שטיינמץ, השתתפו גם דוד פורר, מבעלי ניאופרם; לוי רחמני, מבעלי חברת איילון; אברהם קוזניצקי, מבעלי מנרב; אהוד שפירא, יו"ר פסגות; רו"ח ראובן שיף; ורו"ח דניאל דורון.

 

הפסקה משפטית

עובדי משרדי עוה"ד גינדי־כספי נפגשו שלשום עם אלה של משרד עו"ד יגאל ארנון, בטיסת ארקיע שחזרה מסוף שבוע ברודוס. לעומתם, רו"ח משה ליאון ורו"ח עופר אורליצקי הובילו בחמישי האחרון את עובדי הסניף הרמת־גני של הפירמה שלהם לטיול גיבוש במדבר יהודה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x