$
דיבידנדים

דיבידנדים: גוסינסקי חוגג וכולם מתייצבים

האירוע של האוליגרך העמיד בצל את נשפי הפאר של הטייקונים המקומיים. אנשי עסקים, שרים, ח"כים וגם נתן אשל אחד עמדו בתוך כדי לברך. אפילו הנשיא פרס הפציע לדקה

כתבי כלכליסט 09:0422.10.12
בחמישי שעבר בערב חגג האוליגרך ולדימיר גוסינסקי את יום הולדתו ה־60 במלון הילטון בתל אביב ברוב הדר ופאר. רבים מהנוכחים יכלו להתרשם שגוסינסקי העלה מאוד את הרף ושהפקה יוקרתית כזו טרם נראתה גם אצל המובחרים שבטייקונים. רק בתפאורה הושקעו 400 אלף שקל, ומי שהגיע רעב זכה לטעום כבר בשלב מנות הפתיחה כבד אווז. איש לא הופתע כשאחד אחרי השני עמדו הפוליטיקאים בתור כדי לברך את כוכב האירוע. ראשון היה שר החוץ והחבר הטוב איווט ליברמן. אחריו הגיעו שר החינוך גדעון סער והשר להגנת הסביבה גלעד ארדן. גם שר ההסברה יולי אדלשטיין היה שם. אפילו נתן אשל, לשעבר ראש לשכתו של ראש הממשלה, נמנה עם האורחים של גוסינסקי. מהצד השני של המפה הפוליטית הגיע אהוד אולמרט. הנשיא שמעון פרס הפציע באירוע וביקש בנימוס מהצלמים שלא יתועד. מהמגזר העסקי הגיעו משה גאון, עמיקם כהן, מנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר אורי שני ודובר צה"ל לשעבר אבי בניהו.

ארי ליבסקר

 

 

נתן אשל נתן אשל צילום: ישראל ברדוגו

 

רוני מאנה נשאר בחוץ

בחמישי בערב נערכה בגני התערוכה ועידת הליכוד. אחד רוני מאנה, איש עסקים ולשעבר חבר קרוב של אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, נראה עומד שעה ארוכה מחוץ למתחם ה־VIP של הוועידה והוא היה כמעט האחרון להיכנס פנימה לאחר שאת רוב חברי כנסת והשרים הוא פגש בכניסה כשבירך אותם לשלום.

ארי ליבסקר

 

רוני מאנה רוני מאנה צילום: ארי ליבסקר

 

עורכי דין מובטלים יעברו הסבה לעוזרים פרלמנטריים

לשכת עורכי הדין מנסה בכל דרך למצוא מקורות פרנסה ותעסוקה ל־50 אלף חבריה המתרבים בקצב מהיר מדי שנה. יו"ר ועד מחוז תל אביב, עו"ד אפי נוה, ניצל את הבחירות המתקרבות לכנסת כדי לפתוח קורס לעורכי דין שיכשיר אותם להיות עוזרים פרלמנטריים. עלות הקורס היא 990 שקל, ומי שיצליח לסיימו ויתקבל לעבודה צפוי לשכר של 10,000 שקל ברוטו. הקורס שיוזם נוה יכלול 18 מפגשים וייערך פעמיים בשבוע. במחוז צופים ביקוש רב, בעיקר בקרב עורכי דין צעירים שמתקשים למצוא עבודה בתחום, ולכן המחוז יערוך ראיונות קבלה לקורס למועמדים.

ענת רואה

 

האחים זיסאפל רצים למיליון

יהודה וזהר זיסאפל בעלי קבוצת רד־בינת אירחו במהלך השבוע שעבר מאות משתתפים שהגיעו לכנס של הקבוצה באילת. אירוע הפתיחה נערך במלון רויאל גרדן, וכלל שואו בסגנון אינדיאנה ג'ונס פוגש את המירוץ למיליון בהשתתפות דרור בין, המנכ"ל החדש של רד תקשורת, אמיר קארו, סגן נשיא בכיר לשיווק, ניר הייזלר, סמנכ"ל השיווק של רדווין, דאריו סיפריס סמנכ"ל המכירות ברד, אלון בן־צור מנכ"ל בינת, אילן ברדה, מנכ"ל רדיפלו, ונאוה זיסאפל, יזמת ומנכ"לית חברת הביוטכנולוגיה נעורים. האורחים, שהגיעו מ־63 מדינות שבהן פועלת רד־בינת, לקחו חלק גם במסע הרפתקאות שכלל סנפלינג ממצוקים, חתירה בסירה, ואפילו משימה לאמיצים: לגימה של מרק תימני חריף.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x