$
רכב

CAR2GO מעלה מחירים. המנכ"ל: "לצערנו יוקר המחיה עולה"

חברת ההשכרה הפועלת על בסיס שיתופי רכב הודיעה ללקוחותיה כי מהחודש הבא תתייקר שעת השכרה מ-20 ל-23 שקל ללקוחות אקראים

תומר הדר 08:5919.09.12

CAR2GO, חברת ההשכרה הפועלת על בסיס שיתופי רכב הודיעה הבוקר (דק) ללקוחותיה על ייקור תעריפי ההשכרה. כך עולה מתוכנו של מכתב ששלחה החברה לפני שעה קלה ללקוחותיה.

 

במכתב, שעליו חתום מנכ"ל החברה יוני גדיש נכתב כי "במקביל לשיפור השירות, גם CAR2GO חיה ופועלת במציאות הקשה במדינת ישראל בה לצערנו יוקרה המחיה עולה".

 

עוד מציין גדיש במכתבו, כי " מחירי הדלק עלו כמה פעמים מתחילת השנה לשיא של כל הזמנים, המע"מ עלה בספטמבר ומחירי החניות עולים גם הם".

 

הדלק התייקר הדלק התייקר צילום: שאטרסטוק

 

בשנים האחרונות זכתה CAR2GO לפופולריות גבוהה, במיוחד באזור גוש דן. החברה פועלת על בסיס השכרות רכב שיתופיות, במסגרתן המנויים על שרות ההשכרה של החברה יכולים להשאיר את המכונית באחת מחניות המצויות באזור גוש דן עבור המשתמש הבא.

 

על פי המחירון החדש, שייכנס לתוקף בתחילת החודש הבא תתייקר עלות שעת השכרה מ-20 שקל ל-23 שקל במסלול SOMETIMES, המסלול המותאם ללקוחות שלוקחים את הרכב על בסיס אקראי מספר פעמים בחודש.

 

בנוסף מעלה החברה בשקל אחד את עלותה של שעת השכרה במסלולים המיועדים ללקוחות ששוכרים רכב רק כשלוש עד חמש פעמים בחודש. מסלולים אלה, מודגש במכתב, לא יהיו זמינים עוד לקהל הרחב וישרתו רק לקוחות שכבר סגרו עסקה על דמי מנוי.

 

עלות נסיעה לפי ק"מ - 1.8 שקל

 

בנוסף תתייקר גם עלות הנסיעה לכל קילומטר: עד כה שילם מנוי החברה 1.65 שקלים עבור כל קילומטר שנסע, עד 50 קילומטרים. מתחילת החודש הבא תעמוד העלות על 1.8 שקל לקילומטר.

 

במקביל תשיק החברה חבילות מנוי חדשות שיתומחרו על פי תשלום גלובלי. כך, מתחילת החודש הבא יוכלו לקוחות החברה לרכוש חבילה שתעלה 1,000 שקל בחודש. במסגרת חבילה זו יוכלו לקבל 35 שעות נסיעה ו-250 קילומטר בחודש. חבילה זו כוללת גם עלות דלק וחנייה.

 

בחבילה השנייה, "חבילת נוסע מתמיד" ישלם הלקוח 2,000 שקל מדי חודש ויקבל 75 שעות שימוש ו-550 ק"מ בחודש, כולל דלק וחנייה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x