$
רכב

פולקסווגן הציגה גולף חדשה: קלה ב-100 ק"ג מהדגם הקודם

הדגם החדש ארוך ב-56 מילימטרים מהדגם היוצא ומצויד בבסיס גלגלים הגדול בכמעט שישה סנטימטרים, המשפיע על המרווח הפנימי של הרכב

תומר הדר 10:1406.09.12

פולקסווגן חשפה אתמול לראשונה את הגולף החדשה, השביעית במספר מאז הצגתה של פולקסווגן גולף המקורית בשנת 1974. בדומה לסיאט לאון החדשה, שהוצגה לפני כחודשיים, גם הגולף החדשה מבוססת על פלטפורמת ה-MQB החדשה של פולקסווגן המשותפת למספר רב של דגמים של הקונצרן שיוצרו בשנים הקרובות.

 

גולף החדשה גולף החדשה

 

על פי נתוני פולקסווגן, הגולף החדשה קלה בכ-100 קילוגרם מהגולף היוצאת אך גדולה ממנה משמעותית - כך לדוגמה הדגם החדש ארוך ב-56 מילימטרים מהדגם היוצא ומצויד בבסיס גלגלים באורך 2,673 מילימטר, קרי כמעט שישה סנטימטרים יותר מזה של הגולף היוצאת, נתון המשפיע באופן ניכר על המרווח הפנימי. בנוסף, הגולף החדשה גם נמוכה מהדגם היוצא בכשלושה סנטימטרים ורחבה בכשני סנטימטרים.

 

היצע המנועים כולל מנועי בנזין בעלי מגדש טורבו בנפח 1.2 ליטרים (85 כ"ס) ו-1.4 ליטרים (140 כ"ס) המצוידים בטכנולוגיה המנתקת שתי בוכנות במצבים בהם הגולף יכולה לנסוע בכוחן של שתי בוכנות בלבד. בנוסף למנועי הבנזין יוצגו גם צמד מנועי טורבו דיזל בנפח 1.6 ו-2.0 ליטרים המפיקים 105 ו-150 כוחות סוס. הגולף החדשה תיובא לישראל לקראת סוף השנה הנוכחית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x