$
משפט

הקפאת הליכים לחברת האופנה גריפ

רשת חנויות האופנה המונה 31 סניפים ברחבי הארץ הגישה בקשה להקפאת הליכים בעקבות חובות של 31 מיליון שקל

אורנה יפת 22:3214.08.12

בית המשפט המחוזי אישר הקפאת הליכים למשך 21 יום לחברת האופנה גריפ. הקפאת ההליכים תקפה גם לבעלים של החברה, עופר כהן ורעייתו. לנאמן החברה מונה רו"ח בועז גזית. השופט אילן שילה אמר בדיון כי הבקשה להקפאת הליכים התקבלה מתוך מטרה לנסות למצוא משקיע לחברה ולמנוע פיטוריהם של כ-100

עובדי החברה.

 

בעל החברה ורעייתו הודיעו בבית המשפט כי יגישו בקשה לפשיטת רגל עד ל-2 בספטמבר, והתחייבו להגיש בתוך חמישה ימים תצהירים בקשר לנכסיהם וכן פירוט לגבי צ'קים שקיבלה החברה מידי זכיינים שמפעילים חנויות גריפ, לרבות צ'קים שנמסרו לחברה תמורת סחורה. בית המשפט היתנה את הקפאת ההליכים בהגשת התצהירים לנאמן במועד שנקבע.

 

עו"ד יוסי מנדלבאום שמייצג את גריפ, אמר כי במועד הגשת הבקשה, החברה מחזיקה במלאי בשווי של כ-14 מיליון שקל במחסנים ועל גבי המדפים בחנויות. לדבריו, "יש מספר גורמים שהביעו התעניינות לפני מועד ההקפאה וחיכו שהחברה תיכנס להליך משפטי. "אנחנו יכולים להצביע על אפשרות שלא תלושה מהמציאות למכור את החברה כעסק חי", אמר עו"ד מנדלבאום.

 

בית המשפט הורה לנאמן החברה לפרסם כבר מחר מכרז למכירת החברה. דיון נוסף בעניין גריפ נקבע ל-5 בספטמבר.

רשת האופנה גריפ נוסדה בשנת 2000. הרשת מונה 31 סניפים - תשעה מהם מופעלים על ידי החברה והיתר בזכיינות. גריפ הגישה בקשה להקפאת הליכים עקב חובות של 31 מיליון שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x