שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

הסרטון החם בקרב המשפטי בין הדוגמנית בר רפאלי ואילן בן־דב

הצלם עודד קדושים הגיש תצהיר לבית המשפט, שממנו עולה לכאורה שהדוגמנית ידעה שיתקיים שידור חי מהסט של הקמפיין לסמסונג בניגוד לטענתה. למרות זאת, השופט אבי זמיר לא קבע דיון נוסף

מארק שון 09:5928.06.12
קצת יותר מחודש חלף מאז הניסיון להגיע לפשרה בלשכת השופט, וכעת מתברר שהתגלה סרטון שיכול להכריע את הכף בעלילה המשפטית המתמשכת בין הדוגמנית בר רפאלי ואיש העסקים אילן בן־דב. באחרונה פנה הצלם עודד קדושים לעורכי הדין של בן־דב והציג בפניהם צילומי וידיאו שמהם עולה, לכאורה, שבר ואמה ציפי רפאלי ידעו על כוונת בן־דב לשדר בשידור חי מאירוע ההשקה של סמסונג - בניגוד לעדויותיהן שנשמעו בבית המשפט, שלפיהן לא ידעו על כוונה זו.

 

בר רפאלי בר רפאלי צילום: MCT

 

מדובר בקמפיין של חברת סאני בבעלות בן־דב, יבואנית סמסונג לישראל, שבו השתתפה רפאלי בחורף 2006 להשקת מכשיר סמסונג. שלוש שנים מאוחר יותר הגישה הדוגמנית תביעה של 5 מיליון שקל נגד סאני ובן־דב, בטענה כי החברה הפיצה סרטון באינטרנט ששידר בשידור חי את האירועים ללא אישורה. סאני לא נותרה חייבת, והגישה תביעה נגדית של 2 מיליון שקל בטענה שרפאלי פגעה בקמפיין.

 

קדושים, שנשכר בנובמבר 2006 לצורך ביצוע צילומי וידיאו של הפרסומת, הגיש בימים האחרונים תצהיר בדבר האותנטיות של הצילומים. נראה כי בן־דב עצמו, שהגיע לישיבת הגישור אצל השופט אבי זמיר באמצע החודש שעבר, כבר ידע על קיומם של הצילומים. כעת טוען צוותו של בן־דב: שתי הרפאליות - בר וציפי - היו מודעות היטב להפקת השידור החי באינטרנט, ושיתפו עמם פעולה.

 

למרות התצהיר של קדושים, השופט זמיר החליט לא לקיים דיון נוסף בנושא. עו"ד יוסף מילר, המייצג את רפאלי, מבקש בכל זאת לחקור בעדות את הצלם וטוען בבקשה שהגיש כי יש "צורך חיוני ואמיתי לבדוק את קלטות 'חומר הגלם' המקוריות". עו"ד מילר לא הגיב לידיעה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x