$
דיבידנדים

דיבידנדים: שובר הקופות הבא של משה אדרי

וגם: איריס בראל מחזירה עודף, הטיול השנתישל דן פרופר וחבורתו ומינויים חדשים בגוגל ישראל ובלאומי פרטנרס

כלכליסט 09:0630.05.12

שובר הקופות הבא של משה אדרי

 

שלשום נערכה במרכז מורשת בגין בירושלים הקרנה לסרט "בן ציון" של הבמאי משה לוינסון על חייו ופועלו של פרופ' בנציון נתניהו, שנפטר לפני כחודש, וצפוי להיות משודר בערוץ הראשון.

 

משה אדרי מסרטי יונייטד קינג וממפיקי הסרט, העריך בסוף ההקרנה ש"בן ציון" יכול להוות אטרקציה גם בחו"ל, ושהוא מתכוון להפיצו מעבר לים. עוד נכחו בהקרנה לצד נתניהו ושרה: שר האוצר יובל שטיניץ, מזכיר הממשלה צבי האוזר, יו"ר קרן היסוד מודי זנדברג ואיש העסקים שוקי זסלר.

 

משה ופנינה אדרי. נתניהו מעבר לים משה ופנינה אדרי. נתניהו מעבר לים צילום: דוד וינוקור

 

איריס בראל מחזירה עודף

 

מנכ"לית סטימצקי איריס בראל העניקה שלשום פרסים כספיים לשלושת הסופרים שמכרו הכי הרבה ספרים ברשת בשנה שעברה: אשכול נבו קיבל 25 אלף שקל על ספרו "נוילנד", שמי זרחין קיבל 15 אלף שקל על "עד שיום אחד" וצרויה שלו קיבלה 10,000 שקל על "שארית החיים".

 

איריס, מה הסיפור?

"השקנו את 'פרס סטימצקי', לראשונה במסגרת שבוע הספר. בלי המכירות של הסופרים האלה לא היתה לי רשת".

 

כל הזוכים ממש מפורסמים, וספק אם הפרס שנתת להם נחוץ להם. מה הסיכוי של סופר ביכורים לזכות בפרס?

"שמעתי שמישהי באמזון מכרה 20 מיליון עותקים מהספר הראשון שלה. אז אני מקווה שגם אצלנו זה אפשרי".

 

שמי זרחין (מימין), איריס בראל, צרויה שלו, אשכול נבו. כסף זה כל הסיפור שמי זרחין (מימין), איריס בראל, צרויה שלו, אשכול נבו. כסף זה כל הסיפור צילום: סיון פרג'

 

הטיול השנתי של דן פרופר וחבורתו

 

אגודת הידידים של מוזיאון ישראל חזרה בתחילת השבוע מארה"ב, שם ביקרו בין היתר באחוזתו של מייסד גרופון העולמית, אריק לפקופסקי. במהלך הסיור גם פגש הידיד ויו"ר אסם, דן פרופר את ג'ון ברייאן, מי ששימש בעבר יו"ר ומנכ"ל חברת האחזקות שרה לי. ברייאן אירח את קבוצת פרופר וחבורתו באחוזתו, ואף הזמין את פרופר למשחק טניס. בין המעודדים מהצד: האשה סוזי פרופר, ליאורה פדרמן, חנה וגדעון המבורגר, יו"ר אגודת הידידים רחל ינאי, יהודית ורוני קצין.

 

מי עובד איפה?

 

אלון חן (28) מונה לסמנכ"ל השיווק של גוגל ישראל, כך נודע ל"כלכליסט". חן החל לעבוד בגוגל ישראל ב־2006 והצטרף לצוות איכות החיפוש. בתפקידו האחרון שימש כמנהל השיווק של יוטיוב בישראל. עתה יעבוד חן תחת ריקי דרורי, סמנכ"לית השיווק היוצאת, שקודמה לאחרונה לאחראית השיווק של גוגל בכל מזרח אירופה ואפריקה הדרומית.

איתי שמושקוביץ

 

מינויים חדשים בלאומי פרטנרס: מיכל רבינוביץ' (46) מונתה למשנה למנכ"ל, לצד תפקיד היועצת המשפטית שבו היא מכהנת 17 שנה. סער אבנרי (39) מונה לסמנכ"ל, לצד תפקיד מנהל השקעות ראשי בחברה שבו הוא משמש בשנה וחצי האחרונות. לילך כץ־פנחסי (38) מונתה לסמנכ"לית הכספים, לאחר שבתפקידה הקודם שימשה כמנג'רית בכירה במחלקת ביקורת במשרד רואי חשבון KPMG סומך חייקין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x