$
משפט

מפרקת מטבחי דואיט: לחברה חובות של למעלה מ-20 מיליון שקל

במהלך דיון בבית המשפט אמרה המפרקת כי לא תתנגד להעביר מטבחים ללקוחות שכבר שילמו עבורם; בשבוע שעבר הוצא צו פירוק לחברה בעקבות בקשת העובדים

מארק שון 12:3307.05.12

חובות חברת מטבחי דואיט עומדים על למעלה מ-20 מיליון שקל, מתוכם 6 מיליון לבנק דיסקונט שהוא הנושה הגדול ביותר, כך עולה מדבריה של מפרקת החברה, עורכת הדין ליזה חדש, במסגרת דיון שנערך היום (ב') בבית המשפט המחוזי בירושלים. בית המשפט הוציא בשבוע שעבר צו פירוק לחברה בעקבות

בקשת כ-40 מעובדי החברה שהוגשה ב-1 במאי. מאז הגשת הבקשה הצטרפו אליה למעלה מ-90 עובדים שהחברה חייבת להם כספים.

 

החברה מונה  חמישה אתרי פעילות שונים: מפעל ומחסנים בבית שמש ושלוש חנויות בראשון לציון, בחיפה וברמת גן. נכון להיום כל האתרים סגורים ומוצבת עליהם שמירה.

 

"לחברה יש שתי פעילויות מרכזיות", הסבירה היום עו"ד חדש, "ייצור הזמנה לפי בקשת הלקוח והפעילות במחסנים, שם עובדים בשיטת שלם וקח".

 

ערב הפירוק הספיקו 20 לקוחות לקבל את המטבחים, אך מאז מתן הצו לא הוצאה סחרוה. "במחסני החברה יש סדר גודל של 10 מטבחים מוכנים, אנשים פנו אלינו למשרד בתחנונים, אנשים שהם קשי יום והתחייבו על מנת שיהיה להם מטבח בבית, אי הספקת המטבחים גורמת להם נזקים", אמרה המפרקת, "מבחינתנו אין התנגדות לשחרר כל מטבח ששולמה מלוא תמורתו... אין לנו מניעה לשחרר מטבחים ש-80% מהם כבר מוכן, אנחנו לא נבצע שום השלמה למטבחים האלה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x