$
משפט

בעלי יחידות בקלאב הוטל טבריה לביהמ"ש: מנה כונס נכסים להפעלת המלון

בפנייתם דורשים בעלי היחידות אף להעמיד לרשותם דו"חות כספיים של המלון ולמנות רואה חשבון מומחה שיפקח על הוצאותיו, כל זאת בטענה כי נגבים מהם תשלומים שנתיים ועלויות אחזקה גבוהים ללא הסבר ובקרה

הדר קנה 18:3812.03.12

בעלי יחידות בקלאב הוטל טבריה פנו לבית המשפט המחוזי בתל אביב בבקשה להעמיד לרשותם דו"חות כספיים של המלון, למנות רואה חשבון מומחה שיפקח על הוצאות המלון, למנות כונס נכסים להפעלת המלון ועוד. מדובר במלון המצוי בבעלות חברת קלאב הוטלס אינטרנשיונל, שבשליטת משה בובליל.

 

בעלי

היחידות, המאוגדים בעמותה המייצגת אותם, הגישו את התביעה באמצעות עוה"ד אמיר שפיצר ומושיק שמחיוף ממשרד עורכי הדין שפיצר-שמחיוף. הם טוענים כי כבר שנים שהנהלת החברה בעלת המלון מפרה איתם הסכמים כתובים ומסתירה מהם בכוונה את העלויות האמיתיות של תחזוקת המלון, שאמורות להיות הבסיס לתשלומים השנתיים הנגבים מהם מידי שנה בשנה, ומנגד גובה מהם עלויות אחזקה שנתיות גבוהות ללא כל הסבר או בקרה מסודרים.

 

בכתב התביעה נטען כי "הוכח שוב ושוב שחברת קלאב הוטלס אינטרנשיונל אינה מסוגלת לנהל את המלון בשקיפות ובתום-לב מול בעלי היחידות, וכי טובתם אינה עומדת מול עיניהם כלל, והם מוחזקים בידיה כבני ערובה ממש. אי לכך, אנו מבקשים מביהמ"ש לקחת מידיה את השליטה בניהול המלון, ולהעביר אותה, לפחות עד לתיקון והסדרת כל הדרוש תיקון, לניהולו של כונס נכסים חיצוני ובלתי תלוי שיישם את ההסכמים מול בעלי היחידות בשקיפות מלאה וביושר, תוך הפסקת קיפוחם הנמשך".

 

עוד הם טעונים כי "מלון קלאב הוטל טבריה היה בעבר מלון ברמת סיווג של 5 כוכבים, וחברת קלאב הוטלס אינטרנשיונל התחייבה לשמר אותו ברמה של 4 כוכבים לפחות. אולם בפועל, המקום נראה עזוב ומוזנח, כמעט שאינו מתוחזק, הציוד בו בלוי וישן, וספק אם היה מתאים כיום אפילו להגדרה של אכסניה ממוצעת, בעלת כוכב אחד או שניים".

 

באחרונה החליטה האסיפה הכללית המיוחדת של בעלי היחידות על מרד תשלומים וקראה לכל חבריה שלא לשלם את העלויות הגבוהות של דמי האחזקה, עד אשר תושג הבנה מלאה מול הבעלים.

 

בשם קלאב הוטל אינטרנשיונל נמסר בתגובה: "מדובר בניסיון נוסף של חברי ועד העמותה להוציא מהחברה כספים שאינם מגיעים להם כדין, תוך גרימת נזקים לבעלי היחידות על ידי הפרחת טענות והאשמות בעלמה, שעומדים בניגוד גמור להסכמים חתומים שאושרו בשעתו על ידי בית המשפט. הניסיון להלך אימים על החברה בתלונות סרק לא יצלח ואנו משוכנעים שבית המשפט יפסוק שלטענות אין כל שחר".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x