$
בארץ

גולן חזני קיבל את הפרס לתקשורת כלכלית איכותית

חזני אמר בנאומו כי הוא שמח שקיבל את הפרס "דווקא בשנה שבה העיתונות הכלכלית הופכת ממדווחת לבעלת דעה ולמי שמנסה להיכנס לנעליים של מקבלי ההחלטות"

הדר קנה 19:3826.02.12

גולן חזני, עיתונאי "כלכליסט", קיבל הערב את הפרס לתקשורת כלכלית איכותית. הכתב הוותיק והמוערך נבחר על ידי האגודה לזכות הציבור לדעת. הטקס נערך בבית אגודת העיתונאים בנוכחות שר ההסברה יולי אדלשטיין.

 

בנאומו הזכיר חזני את השנה הקשה שחווה עולם העיתונות ואמר: "אני שמח שדווקא בשנה שבה העיתונות הכלכלית הופכת ממדווחת לבעלת דעה ולמי שמנסה להיכנס לנעליים של מקבלי ההחלטות, ואפילו ללחוץ עליהם מה להחליט, ועדת הפרס החליטה לתת אותו השנה דווקא לריפורטר כמוני".

 

מימין: יו"ר ועדת הפרס הכלכלן שמואל סלבין, שר ההסברה יולי אדלשטיין וגולן חזני מימין: יו"ר ועדת הפרס הכלכלן שמואל סלבין, שר ההסברה יולי אדלשטיין וגולן חזני צילום: עמית שעל

 

חזני הודה לקבוצת "ידיעות אחרונות" בה הוא מועסק ב-27 השנים האחרונות ובעיקר ציין את השניים שמיצבו, לדבריו, את דרכו המקצועית - הראשון הוא איתן עמית, לשעבר עורך מדור הספורט של "ידיעות אחרונות" ומי שיקבל את חזני למקצוע והשנייה היא גלית חמי עורכת "ממון" לשעבר ועורכת "כלכליסט" בהווה.

 

"חמי היא מי שהציעה לי לעשות את המעבר הלא הגיוני הזה ממדור הספורט לעולם העסקים והכלכלה, ונתנה לי את ההזדמנות כשלא הבנתי מילה בתחום. היא האמינה בי, ראתה את הניצוץ בעיניים, תמכה בי וליוותה אותי לאורך השנים כדי לוודא שההימור שלה לא ייכשל. ומעל לכל: היא אדם וחבר שאני מאוד אוהב", אמר חזני.

 

בנוסף הוענקו פרסים גם לדבורית שרגל (הבלוגרית המכונה וולווט אנדרגראונד) ולאיילת שקד יו"ר תנועת "ישראל שלי" – השתיים קיבלו את הפרס לביקורת התקשרות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x