$
דיבידנדים

דיבידנדים: אברשה בורשטיין משיק את הרשת החדשה

וגם: איך לעשות 11 ק"מ ב־11.11, דני ורנר שוב מסתבך - הפעם עם מזרחי טפחות והעתידן פרופ' דוד פסיג ידבר היום בכנס אנליסטים של אופנהיימר

רון גרנות 09:1113.11.11
מופע הרשת של אברשה

ביום חמישי קיימו במירס את יריית הפתיחה בקמפיין לרשת הסלולר החדשה של החברה, שתושק בחודשים הקרובים. באירוע, אשר נערך בביתן מספר 1 שבגני התערוכה, הציגו ספקיות ציוד הקצה מכשירי דור שלישי מתקדמים, והאורחים גם נהנו מהופעות של אמנים ובהם נינט - אשר עשתה קאבר לשיר "You and Me" ושינתה את המילים ל"You and Mirs" - ומוש בן ארי ומרינה מקסימיליאן בלומין שהופיעו בדואט.

 

שיאו של האירוע התרחש בעת שמנכ"ל מירס הפורש, אברשה בורשטיין, עלה לנאום. בעודו עומד על הבמה שלף בורשטיין מכשיר סלולר והתקשר לבעלי החברה פטריק דרהי. מול אלפי המבקרים קיימו השניים את שיחת הטלפון הראשונה ברשת החדשה. השיחה גם הוקרנה על מסך ווידיאו.

 

אברשה בורשטיין אברשה בורשטיין צילום: אוראל כהן

 

איך לעשות 11 ק"מ ב־11.11

נדב גרינשפון, סגן יו"ר אפריקה ישראל, ואבי מוטולה, מנכ"ל נגב קרמיקה, תפסו יוזמה וחברו לעמותת על"ם כדי לסייע בקידום פעילותה למען בני נוער במצוקה. התוצאה: מירוץ תחרותי שאמור להתקיים אחת לשנה לצורך התרמת כספים לעמותה.

 

בשעות הבוקר המוקדמות של יום שישי, 11 בנובמבר, השכימו קום בכירים מהקהילה העסקית ובראשם נשיאת עמותת על"ם נאווה ברק, שרצה עם בעלה שלום זינגר 2 ק"מ. כמותם עשה שלומי לחיאני, ראש עיריית בת ים, שאירחה את המירוץ.

 

מימין אבי מוטולה, נאווה ברק ונדב גרינשפון מימין אבי מוטולה, נאווה ברק ונדב גרינשפון צילום: תמר מצפי

 

מי שבחרו במסלול הארוך יותר, 11 ק"מ, היו גרינשפון, מוטולה, אורלי וגילעד אלטשולר, מנכ"ל בית ההשקעות אלטשולר שחם, רון יריב, מנכ"ל רשת מלונות קראון פלזה ישראל, ואנשי שוק ההון צחי סולטן, עופר גרינבאום, יובל בן זאב ושרון ייגר.

 

שי דהן, מנכ"ל אלדן שתרם לעמותה והתרגש מהאירוע, הבטיח "קבל עם ורצים" להכפיל את תרומתו בשנה הבאה. בסוף כולם התפזרו לבתיהם. אורן הוד, מנכ"ל אפריקה מגורים שסיים את מסלול ה־11 ק"מ, רץ בעודו לובש בגדי ריצה היישר לפגישה בפרויקט המגורים היוקרתי של החברה, "שער הים", הממוקם בקצה הטיילת של בת ים.

 

דני ורנר שוב מסתבך: הפעם עם מזרחי טפחות

דני ורנר דני ורנר צילום: אביגייל עוזי

"איני מתחמק מחובותיי, סייעתי בעצמי לממש נכסים שלי בגובה 1.25 מיליון שקל", כך טוען איש העסקים דני ורנר בתצהיר שהגיש לבית משפט השלום ברמלה, במסגרת סכסוך כספי עם חברת טמפו. ורנר היה הבעלים של הרשתות סבארו, קופי בין, ג'וסלנד ורשת המזון האסייתי סאם־סאם.

 

אולם בניגוד לטענה של ורנר, מזרחי טפחות סובר אחרת, וביום רביעי הגיש בקשה להוציא לוורנר התראה לפני הכרזה עליו כפושט רגל בשל חוב של כמיליון שקל. זאת, בנוסף לבקשה של טמפו להכריז על ורנר כפושט רגל - בקשה שממתינה להחלטת בית המשפט. "הבטחות החייב לפרוע את חובו התגלו כהבטחות סרק, ולכן מוגשת בקשה חדשה להתראה לפשיטת רגל", נכתב בבקשת מזרחי טפחות.

 

ההסתבכות של ורנר החלה באוגוסט 2010, אז הוצאו לזכייניות סבארו וקופי בין צווי פירוק. במקביל הגישה טמפו תביעה בגובה 3.5 מיליון שקל נגד ורנר, בנו ערן ושותפו דני הרשקוביץ. הטענה העיקרית לגבי השלושה היתה כי הם ערבים אישית ל־1.5 מיליון שקל מחובות החברות.

מארק שון

 

הוזמנתם לכנס אנליסטים של אופנהיימר?

האירוע: כנס אנליסטים בינלאומי של בנק ההשקעות אופנהיימר ישראל, בהשתתפות בכירים ומנהלי השקעות מ־150 גופים מוסדיים בישראל. בתוכנית: הרצאה מיוחדת של פרופ' דוד פסיג, עתידן ישראלי המתמחה בחיזוי התפתחויות ומגמות טכנולוגיות.

הפרטים: היום, 13 בנובמבר, 9:00, מלון דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: המנכ"לים המשותפים של אופנהיימר ישראל, אביבית מנה־קליל והראל גילאון.

 

הוזמנתם לאירוע של עמיעד מערכות מים?

האירוע: קוקטייל וגזירת הסרט לשבע טכנולוגיות חדשות בתחום המים של חברת עמיעד מערכות מים, בנוכחות שגרירים ובכירי תעשיית המים בארץ ובעולם. אורח הכבוד: שר התמ"ת שלום שמחון.

הפרטים: יום רביעי, 16 בנובמבר, 17:00, גני התערוכה תל אביב.

המזמינים: חברת עמיעד מערכות מים ובראשה מנכ"ל החברה אריק דיין, ויו"ר החברה טל ישועה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x