$
משפט

פרסום ראשון: עובדי אקספנד נטוורקס מבקשים צו פירוק

נגד החברה הוצא לפני כשבועיים צו כינוס נכסים במסגרת הליך שנפתח בבית המשפט המחוזי בחיפה. "נכון להיום החברה חייבת לעובדים בגין שכר עבודה ופיצויים סכום העולה על מיליון שקל", נכתב בבקשת הפירוק

מארק שון 14:4702.11.11

67 עובדי חברת אקספנד נטוורקס הגישו לבית המשפט המחוזי בתל-אביב בקשת פירוק נגד החברה, זאת כשבוע לאחר שקיבלו מכתבי פיטורים מכונס הנכסים של החברה.

 

נגד החברה הוצא לפני כשבועיים צו כינוס נכסים במסגרת הליך שנפתח בבית המשפט המחוזי בחיפה, על ידי קרן ההשקעות פלנוס.

החברה היא ספקית מובילה בפתרונות להאצת יישומים על גבי רשתות WAN והחוב כלפי פלנוס הסתכם בכ-10 מיליון דולר.

 

במקביל להגשת הבקשה לפרק את החברה התנהל דיון בבית המשפט המחוזי בחיפה בעניין החברה והועלו האשמות קשות מצד נציגי העובדים נגד הכונס. עורכת הדין גלילה הורנשטיין, שמייצגת את העובדים, אמרה בדיון כי "העובדים אמרו לי 'אנחנו עובדים בסביבה עוינת, ההתנהגות כלפינו משפילה, ההתנהגות כלפינו בריוניות, יש אווירת טרור'". הורנשטיין ביקשה כי ימונה כונס נכסים נוסף שיהיה בקשר עם העובדים והציעה את עורך הדין החיפאי רון חכים.

 

הכונס עו"ד רימר רימר הגיב לדברים במסגרת הדיון ואמר, כי "איני נוהג לפנות לא בדרכי בריונות ולא בדרכי טרור. בקשנו לייצב את ענייני החברה... מאחר והחלטות אלה הן מקצועיות, את שמות המפוטרים קבלנו מאותו צוות ניהולי שהם חלק מעובדי החברה".

 

ביום ג' שעבר הגישו העובדים בקשה לשופט בחיפה עדי זרנקין לדחות את פיטורי העובדים עד לקיום דיון בנושא בבית המשפט. "הכונס לא טרח להמתין להחלטת בית המשפט והחליט לפעול באופן חד צדדי הנושא אופי של "מחטף", על מנת לקבוע עובדות בשטח", טענו העובדים. הכונס פיטר באותו היום 24 עובדים וביקש מהם לעזוב את המשרדים.

 

את העובדים מייצגים עורכי הדין גלילה ואלון הורנשטיין.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x