$
דיבידנדים

דיבידנדים: מה היו מילותיו האחרונות של סטיב ג'ובס?

וגם: מנכ"ל מירס מודיע על פרישה, הסטארט-אפיסטים נפגשים עם שגריר בריטניה ומי הגיעו לחנוך את האגף החדש של מוזיאון תל אביב

רון גרנות 08:3901.11.11
תם עידן אברשה

מנכ"ל מירס אברשה בורשטיין הודיע אתמול לעובדי מירס על פרישתו אחרי שבע שנים בתפקיד. במכתב ששלח להם בשעות הבוקר נימק את הסיבות שהובילו לעזיבה, ועדכן אותם שמדובר בהחלטה שהתקבלה בתיאום עם בעלי החברה פטריק דרהי. בהמשך מנה את הצלחותיו כמנכ"ל, ולסיום הבטיח כי ילווה את קבוצת אלטיס בפעילותה הגלובלית. "בחודשים הקרובים צועדת מירס לקראת דרך חדשה, ובימים אלו הבשילו הנושאים ונחתמו ההסכמים העיקריים להשקת הרשת החדשה. אני בטוח כי אתם, הנבחרת המנצחת, תובילו את החברה להישגים משמעותיים ושיאים חדשים שטרם נראו בענף הסלולר. שלכם, בהוקרה ובהערכה, אברשה", חתם את המכתב.

 

אברשה בורשטיין אברשה בורשטיין צילום: אוראל כהן

 

המילים האחרונות של ג'ובס: "או וואו"

מילותיו האחרונות של סטיב ג'ובס היו "או וואו, או וואו, או וואו", והוא מת לאחר שבחן במבט ארוך את אשתו, ילדיו ואחותו פטי. כך סיפרה אחותו, הסופרת מונה סימפסון, בהספד שכתבה לזכרו ופורסם השבוע ב"ניו יורק טיימס". סימפסון סיפרה כי ג'ובס ידע כי הוא עומד למות ומיהר להזעיק אותה לביתם כדי שיספיקו להיפרד. בזמן מותו הוא היה מוקף בבני משפחתו.

 

לונדון־תל אביב, גרסת ההייטק

עשרות סטארט־אפים ונציגים של חברות הייטק הגיעו שלשום למרכז הפיתוח של גוגל בחיפה, שם נפגשו עם השר הבריטי לאוניברסיטאות ולמדע דיוויד ווילטס, עם שגריר בריטניה בישראל מתיו גולד ועם מנכ"ל אזור ההייטק הלונדוני טק סיטי אריק ואן דר קלייג, כדי לשמוע מה יש לבריטניה להציע לחברות הייטק ישראליות. בין כרי הדשא המלאכותיים לכדורי הפלסטיק והג'ויסטיקים שהיו פזורים במקום, האזינו הנוכחים לקריאתם של הנציגים הבריטים להגיע ללונדון כדי לבנות קשרים מסחריים חזקים בין המדינות.

 

האגף הסגור 1

מוזיאון תל אביב לאמנות פתח שלשום את שערי האגף החדש שלו, בתערוכה של האמן הגרמני אנסלם קיפר ובמעמד נשיא המדינה שמעון פרס. התורמים דרשו לשמור על פרופיל נמוך ומנעו את כניסתם של צלמים לאירוע. עשירי המדינה התייצבו, ובהם: שמואל והרטה עמיר שתרמו יותר מ־10 מיליון דולר, ועל שמם ייקרא האגף החדש. ויש המשך.

 

האגף הסגור 2

סטף ורטהיימר סטף ורטהיימר צילום: יעל שביט

עוד באו: עו"ד חיים סמט, יו"ר חבר הנאמנים של המוזיאון ושלל מנהלי חבר הנאמנים הבינלאומי של המוזיאון החדש: סטף ורטהיימר, יונתן קולבר, בני ואנייס שטיינמץ, לילי ומואיז ספרא, יגאל אהובי, אספן האמנות דורון סבג, יאיר סרוסי, יוסי בכר, דב קוטלר, עופר קוטלר, אירית איזקסון, גד נשיץ, חנינא ברנדס, דב לאוטמן, ג'ייסון ואליטל אריסון ומיכל ועמי פדרמן. אליאנה גגרינה, בתו של הקוסמונאוט הראשון יורי גוגורין המשמשת כיום כמנהלת מוזיאון הקרמלין, הגיעה מתוחזקת בשלושה שומרי ראש. הנוכחים צפו במיצג תלת־ממדי שהוקרן על מבנה המוזיאון החדש.

 

הוזמנתם לכינוס הנדל"ן ה־14?

האירוע: ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב־יפו ובת ים יפתח את כינוס הנדל"ן ה־14. בכנס צפויים להשתתף יותר מ־700 אורחים, בהם קבלנים ויזמים מכל רחבי הארץ. אות הוקרה יוענק לאורי דורי, בעבר נשיא התאחדות הקבלנים, על פועלו בתחום הבנייה.

הפרטים: יום רביעי, 16 בנובמבר, מלון דן אילת.

המזמינים: יו"ר ארגון הקבלנים והבונים אבנר לוי ומנכ"ל הארגון אלי רוזנטל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x