$
תיירות

שוב: איום שביתה באייר קנדה מיום חמישי

האיגוד הקנדי לעובדי ציבור שמייצג 6,800 דיילי אייר קנדה, לא אישר את ההסכם שאליו הגיע לפני כשבועיים עם ההנהלה ומאיים לפתוח בשביתה ב-13 באוקטובר

יסמין גיל 13:0010.10.11

שוב איום שביתה באייר קנדה: האיגוד הקנדי לעובדי ציבור (CUPE) שמייצג 6,800 דיילי אייר קנדה, לא אישר את הסכם העבודה שאליו הגיע לפני כשבועיים עם ההנהלה, כך על פי הודעת החברה היום (ב'). בתוך כך, מאיים האיגוד בשביתה החל מיום חמישי, 13 באוקטובר בשעה 1:00 בלילה, שעון מקומי בקנדה.

 

בהודעה שנשלחה מנציגות אייר קנדה בישראל, לסוכני הנסיעות, נכתב: "חברי האיגוד דחו הלילה את ההסכם אליו הגיעו הנהלת אייר קנדה והנהלת האיגוד ב-20 בספטמבר. לפיכך, קיבלה אייר קנדה התראה מהאיגוד על כוונתו לפתוח בשביתה ב-13 באוקטובר. לפי שעה פועל מערך הטיסות כסדרו ואין כל שינוי במערך הטיסות הרגילות".

 

עוד נמסר, כי "בשל מצב אי הוודאות הנגרם ללקוחות החברה, תאפשר אייר קנדה לכלל הלקוחות שמוזמנים על טיסות החברה בתאריכים 15-10 באוקטובר 2011, לדחות את טיסותיהם לתאריך מאוחר יותר, לא יאוחר מה-15 בדצמבר 2011, וזאת ללא תשלום נוסף ובכפוף לזמינות המושבים. במקרה של הפרעה למערך הטיסות, תפעיל החברה מערך טיסות חלקי הכולל חברות בנות וחברות תעופה שותפות. טיסות בינלאומיות המופעלות באמצעות "קוד שייר" עם חברות תעופה שותפות, וכן טיסות הפועלות על הקווים שבין קנדה לארה"ב, יפעלו ללא כל הפרעה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x