$
דיבידנדים

דיבידנדים: גרינשפון ומוטולה גומאים את ברלין

וגם: עמוס שפירא קורא להשקיע בחינוך, אורי פז מצטרף לאוסף הבולים ואיזה משרד עו"ד הרים כוסית לשנה החדשה במנהרות הכותל?

רון גרנות 08:1427.09.11
גרינשפון ומוטולה גומאים את ברלין

נדב גרינשפון נדב גרינשפון צילום: גלעד קוולרציק

סגן יו"ר דירקטוריון אפריקה ישראל נדב גרינשפון ומנכ"ל נגב קרמיקה אבי מוטולה העבירו את השבועות האחרונים באימוני ריצה מפרכים. הסיבה: ביום ראשון האחרון הם נטלו חלק, לראשונה בחייהם, במרתון ברלין, וסיימו 42 ק"מ בהצלחה.

 

מכבי קרסו מחתן את הבת

מכבי קרסו, מבעלי קבוצת קרסו, יבואנית רנו ניסאן ואינפיניטי, חיתן בצהרי שישי את בתו דניאלה עם יוני בלאו. בחצר הווילה של המשפחה במושב בני ציון הופיעו מאור כהן ופיטר רוט, והאורחים התבקשו לבוא מצוידים בבגדי ים, אלא שמזג האוויר שיבש קצת את התוכניות. המסיבה נמשכה עד אור הבוקר, והאורחים יצאו, מלבד עם חוויות, גם עם עוגת דבש.

 

עמוס שפירא קורא להשקיע בחינוך

אגודת ידידי אוניברסיטת תל־אביב פתחה תערוכת תחריטים של פיקאסו בגלריה זיסמן בתל אביב, כשאחוזים מהמכירות יועברו לטובת מלגות לסטודנטים לאמנות. גדעון עמיחי, יצחק לוי, אסתר לבנון, אהוד שפירא ויאיר רוטלוי באו להתרשם, ואילו מנכ"ל סלקום עמוס שפירא עודד אותם בטענה ש"לפי מצב ההשקעות בימים אלה, עדיף להשקיע בחינוך ובאמנות".

 

הרמת כוסית במנהרות הכותל

עובדי משרד עורכי הדין של יהודה רוה נשלחו לרגל ראש השנה לסיור לילי במנהרות הכותל. בסוף הסיור המודרך התכנסו העובדים באולם המרכזי של האתר, שם נהנו מהרמת כוסית באווירה היסטורית. רוה הציג את אורח הכבוד, רב הכותל שמואל רבינוביץ', שבירך את העובדים בשנה טובה.

 

אורי פז מצטרף לאוסף הבולים

מנכ"ל בנק ירושלים אורי פז שמח לקבל בול עם תמונתו, שהונפק במיוחד לרגל הסכם שיתוף הפעולה בין הבנק לבין בנק הדואר, שבמסגרתו יוכלו לקוחות הדואר לפתוח חסכונות בבנק ירושלים. את הבול הממוסגר הוא כבר הודיע שיתלה במשרדו. בטקס השתתפו יו"ר הדואר ששי שילה, המנכ"ל חיים אלמוזנינו, מנהל החטיבה הקמעונאית בבנק ירושלים אשר בן דוד, מנהל בנק הדואר יואל נוה, וסמנכ"לית הסניפים בבנק ירושלים דינה פרומוביץ'.

 

אורי פז אורי פז צילום: אוראל כהן

 

המשולש החדש: מקוב, אלבין ויבין

הזוג היציב גליה אלבין וישראל מקוב בא להקרנת הבכורה של הסדרה הדוקומנטרית בבימויו של חיים יבין, "צבא העם", כאורחים של מפיקת הסדרה שולה שפיגל. באירוע שנערך שלשום במוזיאון תל אביב הכירה להם שפיגל את יבין, ואלבין מיהרה לפתוח עמו דיון סוער בנושא ההתגייסות לצה"ל. הסדרה תעלה הערב ברשת.

 

ליאון אורליצקי תורמים

לקראת השנה החדשה התגייסו עובדי ושותפי פירמת רואי החשבון ליאון אורליצקי ושות', בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר משה ליאון, ‏ותרמו חבילות שי ל־100 חיילים מעוטי יכולת וחיילים בודדים. העובדים לקחו פסק זמן מהעבודה השוטפת ונרתמו בעצמם להכנת החבילות, שכללו מוצרי מזון וברכות שנה טובה לחיילים.

 

קנדל ממשיל לטרכטנברג

המועדון המדעי של אגודת ידידי מכון ויצמן התכנס שלשום להרמת כוסית במלון דן תל אביב. אורח הכבוד היה פרופ' יוג'ין קנדל שהגיע לנאום על הקטנת התלות בנפט. בדבריו התייחס קנדל לוועדת טרכטנברג ואמר: "כפי שבבית הפרטי שלנו, כאשר אנו מתכוונים לקנות רהיטים חדשים וכשיש אי־ודאות כלכלית, אנחנו מסתפקים בישנים או דוחים את העיצוב המחודש, כך גם כאן. ההחלטה על העלאת רף ההוצאות של הממשלה תידחה, מאחר שההכנסות ממסי העשירים לא ידועות ועשויות להיפגע אם המצב הכלכלי יידרדר". בין הנוכחים: יו"ר אגודת הידידים שמשון הראל, נשיא מכון ויצמן פרופ' דניאל זייפמן, מנכ"לית האגודה יעל גורן־וגמן, טובה וסמי סגול, סוזי ודן פרופר, חני וגדעון המבורגר, פיני כהן, מוריס קאהן ובת זוגו אריאלה דילייני, עמי סגיס ורפי ביסקר.

 

יוג'ין קנדל יוג'ין קנדל צילום: דימיטרי שבנצקו

 

הוזמנתם לכנס בכירי ההייטק?

האירוע: בכירי עולם ההייטק מסכמים שנה בסדרת ראיונות, ביוזמתם של פורום MIT וקרן ההון סיכון קיינן פרטנרס. את הארוע ינחה יזהר שי, שותף כללי בקרן ההון סיכון קיינן פרטנרס.

הפרטים: היום, 27 בספטמבר, 16:30, בניין רקנאטי, אוניברסיטת תל־אביב.

המזמינים: מייסד ומנכ"ל צ'ק פוינט גיל שוויד, יזם ומנכ"ל אם סיסטמס ומודו לשעבר דב מורן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x