$
דיבידנדים

דיבידנדים: עמוס שפירא, ביזנס אנד פמילי

מי היו במסיבת גן אצל יגאל לנדאו, איפה יבלו את החג עובדי משרד עוה"ד נשיץ ברנדס ומה יעשה איש העסקים יגאל זילכה בקמבודיה

רון גרנות 08:5820.09.11

מנכ"ל סלקום עמוס שפירא נסע לאחרונה לכנס מקצועי בארה"ב, וניצל את שהותו לבקר את בנו הנמצא באטלנטה.

 

מסיבת גן אצל יגאל לנדאו

 

בשבת האחרונה נהנה דור הזאטוטים של האלפיון מאירוע הגאלה השנתי של מוזיאון נחום גוטמן, בביתם בסביון של יו"ר המוזיאון ד"ר ציפי לנדאו ובעלה יגאל לנדאו, הבעלים של רציו.

 

יגאל לנדאו יגאל לנדאו צילום: נמרוד גליקמן

 

בלונים, ליצנים, עמדות יצירה וממתקים חיכו לנוכחים. מנכ"ל המוזיאון רוני דיסנצ'יק חילק תעודות הוקרה לסופרת הילדים דתיה בן דור, לאמנית דינה רקנאטי ולתורמים דוריס ומורי ארקין. בתום האירוע הכיר דיסנצ'יק את בנו, עו"ד אריאל דיסנצ'יק לעו"ד גיורא גוטמן, הנכד של נחום גוטמן. השניים נשאבו לשיחה על מצב משכורות הבכירים במשק. הגיעו לתרום: ישראל ועופרה רייף עם הוריה שלמה ועתליה שמלצר והנכדים דידי וגל; בועז ואיילה מולדבסקי עם הבת עדן; רו"ח אבי ברגר עם נכדותיו גל ושיר, יצחק ורות מנור ודנה עזריאלי.

 

נשיץ ברנדס ליערות הכרמל

 

גד נשיץ גד נשיץ צילום: מיכאל קרמר
משרד עוה"ד נשיץ ברנדס, על 190 השותפים, עורכי הדין והעובדים בו, יפסיק לפני החג את פעילותו ליומיים כדי לקבל את השנה החדשה במלון הספא יערות הכרמל. מי שמרוצים במיוחד הם אנשי הסניף החיפאי, שלהם החופשה תהיה קל"ב.

 

מהמשרד ייצאו העובדים לפעילויות מאתגרות בכרמל, וההפתעה תגיע בערב: יציאה להופעה של ברי סחרוף במועדון בחיפה.

 

יגאל זילכה והנזירים הקמבודיים

 

איש העסקים יגאל זילכה, בעל השליטה בחברת קווינקו, המריא בשבוע שעבר לקמבודיה - ולא לחופשה פרטית. זילכה הניח אבן פינה לאחד מפרויקטי הדגל של החברה, שנמצא במתחם בילויים בעיר הנופש סוהנוויל וכולל מלון יוקרתי וקזינו. הטקס כלל פיזור פרחים, התזת בושם והדלקת קטורות למזל טוב ולברכה.

 

יגאל זילכה יגאל זילכה

 

זעזועים בתנובה

 

בזמן שתנובה נאבקת בחרם צרכנים, היא עשויה לאבד את אחד מעובדיה הוותיקים: סמנכ"ל מערכות המידע יעקב רבינוביץ', שכיהן בתפקיד ב־30 השנה האחרונות, הודיע בסוף השבוע על כוונתו לעזוב את התפקיד. עם זאת, לא מן הנמנע שרבינוביץ' יישאר בחברה בתפקיד אחר. בתנובה סירבו להגיב לידיעה.

 

הוזמנתם להרמת כוסית של עמותת עלה?

 

האירוע: טקס הרמת כוסית לקראת השנה החדשה של עמותת עלה, עזר לילד המיוחד. האירוע נערך בהשתתפות ילדי העמותה ובני משפחותיהם.

 

דורון אלמוג דורון אלמוג צילום: אביגיל עוזי

 

הפרטים: יום שני, 26 בספטמבר בשעה 11:00, במגדלי משה אביב ברמת גן.

המזמינים: מנכ"ל עלה, הרב יהודה מרמורשטיין; יו"ר הכפר השיקומי עלה נגב - נחלת ערן, אלוף (במיל') דורון אלמוג; מנכ"ל מגדל משה אביב, תא"ל במיל' מיקי בראל; ובהשתתפות בעלי החברה, משפ' אביב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x