$
דיבידנדים

דיבידנדים: מיהו יועץ הסתרים של איציק שמולי?

וגם: שרי אריסון קופצת למסיבת שירה עברית בגנקי, דודי ויסמן שוב מחתן ומהי הדרישה הכי פופולרית מטרכטנברג?

רון גרנות ותומר אביטל 09:0111.09.11

מיהו יועץ הסתרים של איציק שמולי?

יו"ר התאחדות הסטודנטים איציק שמולי צולל בימים אלה למימיה של השלולית הציבורית. ל"כלכליסט" נודע כי האיש שמלמד את שמולי לשחות הוא היועץ האסטרטגי אלי קמיר. השניים הכריעו במשותף כיצד לפעול מול המציאות המשתנה של המחאה - לרבות ההחלטה על ההיעדרות ממסיבת העיתונאים שבה קראה דפני ליף לפרופ' מנואל טרכטנברג להתפטר מראשות הוועדה שמינה ראש הממשלה. את שכרו של קמיר שמולי משלם באמצעות תקציב ההתאחדות.

 

תומר אביטל

 

איציק שמולי איציק שמולי צילום: עמית שעל

 

מהי הדרישה הכי פופולרית מטרכטנברג?

מאבק ניטש בשבוע האחרון בקרב גולשי אתר "הידברות" שהקימה הוועדה בראשות פרופ' מנואל טרכטנברג. בדף האינטרנט הותקנה פלטפורמה שדרכה גולשים יכולים להצביע לרעיונות שהתקבלו בוועדה. בימים הראשונים דורגו במקומו הראשונים הצעות כגון ביטול אגרת הטלוויזיה והקטנת הרכב הממשלה ל־18 שרים. במקום הראשון התייצבה יוזמה ל"ערבות הדדית", שמבקשת לשנות את תהליך קבלת ההחלטות בישראל לכזה שייעשה בדיאלוג עם הציבור. אלא שלאורך השבוע האחרון התגייסו כ־1,530 גולשים למען הצעה אחרת: "לגליזציה של צמח הקנביס", שלדברי המגישים יכולה להכניס לקופת המדינה כמיליארד שקל בשנה. בסופו של דבר נתנו תומכי "ערבות הדדית" פוש אחרון, והצליחו בסוף השבוע להציב את הצעתם במקום הראשון עם כ־1,560 קולות.

תומר אביטל

 

שרי אריסון שרי אריסון

האפטר־פרטי של אריסון

24 שעות אחרי חתונת בנה ג'ייסון התייצבה ביום רביעי שרי אריסון למסיבת שירה עברית בגנקי, כשהיא מלווה בבני משפחה וחברים אך ללא הזוג הטרי. אריסון תפסה את המיקרופון ופצחה במילות השיר: "יחד, לב אל לב נפתח ונראה ת'אור שבשמים".

 

דודי ויסמן שוב מחתן

יו"ר אלון אחזקות דודי ויסמן ורעייתו ברוריה חיתנו את בתם מורן לפני כחודשיים, וכבר בשבוע הבא הם יחגגו את החתונה של בנם ניר. אולם בניגוד לחתונת הבת שהתקיימה בחוות רונית, המארגנים מספרים שהפעם מתוכננת חתונה צנועה יותר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל.

 

רמי ברכה מתלבט

לובינסקי השיקה בסוף השבוע את חנות הקונספט לדגם פיז'ו 107 בקניון רמת אביב. יצחק מנור, יו"ר לובינסקי, ובנו דורי מנור, מנכ"ל החברה, פגשו בהשקה את רמי ברכה, שותף בקרן פיטנגו. ברכה ומנור הצעיר, מתברר, למדו לפני 15 שנה יחד מינהל עסקים באוניברסיטת אינסיאד בצרפת. ברכה התעניין בפיז'ו 107, אבל נאלץ לוותר בטענה שיש לו ארבעה ילדים והרכב צר מלהכיל את כל המשפחה המורחבת. מנור לא לחץ והמליץ לו על דגם אחר.

 

החיים הטובים בטבריה

בלילה שבין רביעי לחמישי חגג מנכ"ל ענני תקשורת ובעל השליטה, אודי מירון, עשור לערוץ "החיים הטובים" שבבעלותו. בין האורחים שהצפינו למלון הסקוטי בטבריה: מנכ"ל HOT הרצל עוזר וסמנכ"ל החברה יורם מוקדי, מנכ"ל דפי זהב ניר למפרט, יו"ר המרכז הישראלי לבנייה ערן רולס והמארח, מנכ"ל המלון הסקוטי פיטר היילה. במהלך הקוקטייל ניגש מירון למנחת הערוץ יעל גולדמן, והתעניין בעדינות באיזה חודש היא ומהו מין העובר שברחמה. גולדמן דווקא שיתפה פעולה.

 

יעל גולדמן ואודי מירון יעל גולדמן ואודי מירון

 

חולדאי לא בבית

בזמן שהמפגינים צבאו על ביתו של רון חולדאי בצפון תל אביב ביום רביעי, ראש עיריית תל אביב היה עסוק בטקס הענקת פרס צ'ארלס ברונפמן על סך 100 אלף דולר למנהלת בית הספר ביאליק רוגוזין היוצאת, קארן טל, על פעילותה ההומניטרית.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x