• תפריט
דיבידנדים

דיבידנדים: בכירי המשק נערכים לחתונת הבן של שרי אריסון

וגם: מגה "מצ'פרת" את מעמד הביניים, משה כחלון מוותר על רגולציה ומי הגיע לחגיגת הולדת בתה של עו"ד רחל תורג'מן

רון גרנות 08:5604.09.11
שבת חתן בנוסח אריסון

החתונה של רונה דנקנר רק נערכה, ובכירי המשק כבר נערכים לחתונה הבאה - זו של ג'ייסון, בנה של שרי אריסון. אתמול נערך בחצר האחוזה של משפחת אריסון, במושב בני ציון, אירוע שבת חתן לקראת החתונה. האורחים כללו בעיקר בני משפחה שהגיעו מחו"ל לרגל החתונה.

 

שרי וג'ייסון אריסון שרי וג'ייסון אריסון

 

מגה "מצ'פרת" את מעמד הביניים

בתקופה האחרונה, רשתות השיווק שוברות את הראש איך להצטרף למחאת יוקר המחיה. בשבוע שעבר היתה זו מגה, שהשיקה קמפיין חדש של מגה בול לראש השנה. לצורך העניין נשלחו נציגי הרשת למאהלי המחאה ברחבי הארץ, ודגו שם את הזוג המככב בפרסומת, רויטל ושי בן־שטרית. ל"כלכליסט" נודע כי מגה שילמה לזוג 1,000 שקל תמורת השתתפותו בפרסומת. לשם השוואה, ויקי קנפו קיבלה ממגה 50 אלף שקל, על פי הערכות, תמורת קמפיין פסח האחרון, שבו כיתתה רגליה ברחבי הארץ כדי למצוא את סל המחירים הזול (שהיה, איך לא, במגה בול). בקמפיין הנוכחי מופיע גם נהג מונית, שקיבל גם הוא 1,000 שקל.

 

תורג'מן, הדור הבא

עו"ד רחל תורג'מן חגגה ביום שישי את הולדת בתה זוהרה באולם האירועים 2C במרכז עזריאלי. שורה של אורחים מעולם העסקים, הבידור, המשפט והתקשורת הגיעו לפרגן, ובהם: יצחק תשובה, יאיר המבורגר, עמי אראל, ליאון רקנאטי, אלי אלעזרא, המנכ"ל הזמני של האוצר דורון כהן, סילבן שלום, אהוד אולמרט, אסי ברטפלד, סגי איתן, חזי בצלאל, איריס בראל, יהודה בן אסייג, אבי בן אסייג, יהודה לוי, רונן טוב, עדי קייזמן וזהבית כהן. על השמייח הופקדו דקלון ולהקת צלילי הכרם.

 

עו"ד רחל תורג'מן ויאיר המבורגר עו"ד רחל תורג'מן ויאיר המבורגר

 

משה כחלון מוותר על רגולציה

מנכ"ל רדיו תל אביב דני נישליס ניצח על החגיגות לציון 15 שנה לתחנה שהתקיימו ביום רביעי בנמל תל אביב, במעמד בעלי התחנה צביקה שלום, יוסי סבן, דן ארנון ומיקי הלוי. שר התקשורת משה כחלון נאם ואמר, כי אין צורך ברגולציה על התחנה, בגלל שהפורמט הקיים כפי שהוא, "עושה את העבודה". עוד הגיעו לברך: מנכ"ל הרשות השנייה מנשה סמירה, ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, המפיק חיים סלוצקי, הפרסומאי מודי כידון שהגיע עם זוגתו שרון כידון המגישה בתחנה תוכנית, נורית דאבוש ושדרני התחנה.

 

הוזמנתם להענקת פרס צ'ארלס ברונפמן?

האירוע: טקס הענקת פרס צ'ארלס ברונפמן, בסך 100 אלף דולר, למנהלת תיכון ביאליק רוגוזין קארן טל על עבודתה ההומניטרית. בהשתתפות ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, שר החינוך גדעון סער והשופטת הקנדית רוזלי סילברמן־אבלה.

הפרטים: 7 בספטמבר, 17:30, אודיטוריום בר שירה, אוניברסיטת תל־אביב.

המזמין: צ'אלרס ברונפמן.

 

הוזמנתם לאירוע הפתיחה של קיקה?

האירוע: סלומון בטיטו, משפחת נוסבאום, הבעלים של חברת אשטרום, וצביקה גולדנברג מנכ"ל קיקה, הזמינו 1,500 אנשי עסקים ובכירי משק לאירוע השקת החנות.

הפרטים: 4 בספטמבר, 19:30, חנות קיקה הראשונה, אזור התעשייה נתניה.

המזמינים: מנכ"ל קיקה העולמית פול קוך.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x