$
דיבידנדים

דיבידנדים: בחברת החשמל עוד מחפשים איש עם קשרים

היום ייסגר מכרז החברה לתפקיד סמנכ"ל קשרי ממשל. וגם: HOT עשתה חם ביפו, בכירי ענף הקניונים נפגשו במלון שרתון ודיברו על נעליים, והחשבת הכללית הטרייה עברה בהצלחה את הופעת הבכורה בישיבת הממשלה

רון גרנות 09:1215.08.11

המכרז של חברת החשמל לתפקיד סמנכ"ל קשרי ממשל ייסגר הבוקר, ואנשי המערכת הפוליטית ממתינים לראות מי יזכה במשרה הנחשקת שמבטיחה עלות שכר מוערכת של כ־45 אלף שקל בחודש.

 

אחרי הפרסום ב"כלכליסט" על מועמדותו לתפקיד של מנהל לשכת העיתונות הממשלתית אורן הלמן, נחשפת עתה רשימה של מועמדים נוספים שהציעו את עצמם לתפקיד: פרח לרנר, יועצת ראש הממשלה לענייני הכנסת; אהוד דנוך, קונסול ישראל בלוס אנג'לס לשעבר ומי שנחשב למקורב לשר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום; חבר הכנסת לשעבר ליאון ליטינסקי; שלום שלמה, היועץ הפוליטי לשעבר של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שמונה לאחרונה לתפקיד סמנכ"ל רגולציה בחברת קרני השקעות; ומיכל פרנק - ראש האגף לתיאום מאגף ובקרה במשרד רה"מ. בוועדת האיתור לתפקיד ישבו, לצד מנכ"ל חברת החשמל אלי גליקמן: המשנה למנכ"ל משה בכר, סמנכ"ל משאבי אנוש איקה יכין, סגן מנהל אגף משאבי אנוש שלמה גרון, ומנהלת כוח אדם במחוז חיפה ענת שמיר. מחברת החשמל סירבו להגיב.

 

המחליף של שוני אלבק

 

יועץ משפטי חדש לרשות ניירות ערך: עו"ד אמיר וסרמן, המכהן כשותף במשרד עורכי הדין רוזנברג, הכהן, גודארד ואפרת, מונה לתפקיד היועץ המשפטי של רשות ניירות ערך. וסרמן, שיחליף את עו"ד שוני אלבק שפרש מתפקידו לפני כחודשיים, זכה במכרז פומבי שערכה הרשות.

 

החשכ"ל בהופעת בכורה

 

החשכ"ל הטרייה מיכל עבאדי בויאנג'ו צלחה אתמול את הופעתה הרשמית הראשונה בפני ישיבת הממשלה. עבאדי הוזמנה לישיבה שעסקה בהשפעת הסערה הכלכלית העולמית על ישראל ובמשך שעה ארוכה סקרה בפני השרים את המגמות וההתפתחויות. עבאדי, שבעבר כיהנה בשורה של תפקידים בשירות הציבורי ולאחר מכן מילאה תפקידים בכירים בקבוצת הבנק הבינלאומי, נשאלה על ידי אחד השרים "איך ההרגשה לחזור לעבוד בממשלה?" והשיבה: "תמיד טוב לחזור הביתה". תומר אביטל

 

חם ביפו

 

ברביעי שעבר התקיימה הפרמיירה להשקת עונת הקיץ החדשה של קומדי סנטרל של HOT במועדון התיאטרון ביפו, ובמסגרתו התקבצו על במה אחת קומיקאים רבים. בתפקידי המבוגרים האחראים שימשו: המנכ"ל הרצל עוזר, אודי מירון, הבעלים והמנכ"ל של ענני תקשורת; מאט גרף, מנהל בכיר של עסקי ישראל בויאקום; יורם מוקדי, סמנכ"ל התוכן והרגולציה ב־HOT, יוסי לובטון, מנכ"ל באומן בר ריבנאי; אוהד אשכנזי, מנהל ערוץ קומדי סנטרל; וניצן חן, יו"ר מועצת הכבלים והלווין. מוקדי אמר לקומיקאים: "אני שמח שאתם מרגישים שקומדי סנטרל זה הבית שלכם, אני מממן אותו בכיף".

 

 

מימין: אודי מירון, הרצל עוזר ויוסי לובטון מימין: אודי מירון, הרצל עוזר ויוסי לובטון צילום: ראובן שניידר

 

הלב הפועם של ענף הקניונים

 

בכירים בענף הקניונים: פאר נדיר, משה רוזנבלום, יוסי צבי ודדי ריזל, השיקו לאחרונה את המיתוג המחודש לרשת נעלי הלב הכחול. האירוע התקיים במלון שרתון תל אביב. מנכ"ל הרשת ניסים חינגל מסר תחזית אופטימית ולפיה הרשת תגיע בחמש השנים הקרובות ליותר מ־50 סניפים ולמכירות של כ־80 מיליון שקל. עוד הוסיף שעל פי נתוני חברות כרטיסי האשראי שברשותם, עסקה ממוצעת ברשת גדולה ב־17.5% לעומת הממוצע בענף, ו־26% מהעסקאות מבוצעות על ידי לקוחות מהעשירון העליון.

  

מימין: יוסי צבי, פאר נדיר, ניסים חינגל ומשה רוזנבלום מימין: יוסי צבי, פאר נדיר, ניסים חינגל ומשה רוזנבלום צילום: רפי דלויה

 

הצ'רקסים נעלבים מערוץ 10

 

מנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו מנשה סמירה פנה לערוץ 10 בבקשה לפרסם הבהרה והתנצלות בפני העדה הצ'רקסית. תקציר האירועים הקודמים: בתוכנית "החברים של נאור" ששודרה בתחילת החודש נשמעו התבטאויות כמו אנסים, גנבים ומיידי אבנים על הצ'רקסים. נציגי העדה נעלבו ודרשו התנצלות פומבית: "מדינת ישראל מטיפה לעולם על תקשורת אנטישמית ובמקביל היא יוצרת תקשורת פנימית גזענית. לא נסלח ולא נאפשר לאף תוכנית לפגוע בשמנו הטוב, לרבות נקיטת הליכים משפטיים נגד כל הגורמים", כתבו לסמירה. אתמול התנצל נאור ציון.

 

מבחן פופולריות: הוזמנתם לפתיחת סניף הדגל של רשת דומו?

האירוע: קוקטייל וקביעת מזוזה בסניף הדגל של רשת דומו, מקבוצת טיב טעם.

הפרטים: מחר, יום שלישי, 16 באוגוסט, 19:00, באגף החדש בקניון הזהב, ראשון לציון.

המזמינים: מנכ"ל קבוצת טיב טעם חגי שלום, ומנכ"ל רשת דומו צביקה נחושתן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x