$
רכב

התוכניות של אופל: מקורסה קטנה ועד מכונית תא דלק

עד שנת 2015 תציג החברה 16 דגמים חדשים - כבר בשנה הבאה יוצג רכב כביש שטח קטן שיתחרה בפולקסווגן טיגואן, רכב מסחרי קטן בשם קומבי, גרסת סדאן של אופל אסטרה וגרסה ספורטיבית של אסטרה GTC

תומר הדר 14:1629.06.11

חברת אופל תציג 16 דגמים חדשים עד שנת 2015 - כך חושף האתר "אוטומוטיב ניוז" אשר מסקר את תעשיית הרכב העולמית. כבר בשנה הבאה צפויה החברה להציג חמישה דגמים: רכב כביש שטח קטן אשר ימוצב מול אופל אנטרה (שאינו מיובא לישראל) שיתחרה בפולקסווגן טיגואן, רכב מסחרי קטן שיקרא "קומבו"

(רכב בשם זה שווק בישראל בעבר), גרסת סדאן (ארבע דלתות) של אופל אסטרה וגרסה ספורטיבית של אסטרה GTC. בסוף השנה הבאה אף תזכה האסטרה למתיחת פנים.

 

בשנת 2013 תציג אופל מכונית קטנה אשר מיועדת להתחרות ברכבים כגון סוזוקי אלטו. המכונית, אשר נקראת כיום "קורסה ג'וניור", תוצג כבר במהלך המחצית הראשונה של 2013. לקראת סוף שנת 2013 אף תוצג גרסה חשמלית של הקורסה ג'וניור. באותה שנה יוצגו גם מכונית פתוחה, רכב מסחרי ומתיחת פנים לאינסיגניה. שנה לאחר מכן תוצג מכונית קופה חדשה, גרסה חדשה לרכב הכביש שטח אנטרה, וגרסה חדשה לאופל אגילה, מיניוואן קטן ששיווקו בישראל יחל בקרוב. שנת 2015 צפויה להיות השנה הירוקה של אופל - אז תציג החברה לראשונה מכונית מימן, כמו גם רכב קרוס אובר.

 

זיכיון השיווק של אופל, אשר נמצא תקופה ארוכה בידיה של UMI, יבואנית שברולט, עבר בתחילת השנה לידיו של שלמה שמלצר. על פי נתוני איגוד יבואני הרכב, בחמשת חודשי השנה הראשונים נמסרו בישראל 1,850 מכוניות אופל אשר מהוות 1.8% מכלל מסירות הרכב באותה תקופה.

 

בשבועות הקרובים אף צפוי היצע דגמי אופל בישראל להתרחב, עם הצגתו של דגם ספורטיבי ראשון - אינסיגניה OPC אשר סיימה לאחרונה את תהליך התקינה והרישוי הנדרש לשיווקה בישראל. האינסיגניה OPC מצוידת במנוע בעל שש בוכנות בנפח 2.8 ליטרים המפיק 325 כוחות סוס. האינסיגניה OPC מסוגלת לזנק מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 6.3 שניות ולהגיע למהירות מרבית של 250 קמ"ש. המחיר הצפוי - 365 אלף שקלים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x