$
דיבידנדים

דיבידנדים: אלי פפושדו כובש את הפרש קיטשן

וגם: ציון קינן מנחם את מעצב האופנה פיצו קדם, כוהנות האופנה טריני וסוזנה מטיפות לבעלים של סופר פארם ועונת החתונות בשיאה

רון גרנות 10:1123.06.11
אלי פפושדו אלי פפושדו צילום: רפי דלויה

פפו כובש את פרש קיטשן

אלי פפושדו, שנחת בתחילת השבוע מתאילנד, שם הוא בוחן אפשרות נדל"ן, ניצל אתמול את שבוע הספר כדי לחתום על ספרו "לעצור את הזמן", הנמכר בפרש קיטשן בתל אביב. הביקור הסתיים בסלט ניסואז ובהמלצה לבעלי הרשת ניר קודיש על מתכון מנצח לסלט פאפאיה. בקרוב בתפריט - "סלט פפו".

 

גוטמן עובר לירושלים

בנק ירושלים שבבעלות זלמן שובל ממשיך להתחזק: אתמול הודיע הבנק כי זאב גוטמן יחליף את יונתן עירוני בתפקיד יו"ר הדירקטוריון. גוטמן (60) התפטר בשביל התפקיד החדש מהבנק הבינלאומי, שבו עבד ב־11 השנים האחרונות, כאשר בתפקידו האחרון היה המשנה של המנכ"לית סמדר ברבר־צדיק. עירוני, שכיהן כיו"ר בשש השנים האחרונות, ימשיך לכהן כדירקטור. כעת יצטרך גוטמן להמיר את הנוף המוכר של שדרות רוטשילד במשרדי בנק ירושלים, שעברו לאחרונה לאיירפורט סיטי.

 

ציון קינן מנחם את פיצו

מנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן ניחם שלשום את המעצב פיצו קדם, אחרי שזה הפסיד בתחרות עיצוב המפסקים שארגנה קבוצת כהנא בקרב מעצבים מקומיים. קינן יפקיד את השיפוץ הבא של ביתו בידיו של קדם - כפי שעשה בבית הנוכחי בפארק צמרת, שאליו עברה משפחת קינן לאחרונה.

 

שלומי פוגל שלומי פוגל צילום: מיכאל קרמר

עונת החתונות בשיאה

גבי, בתו הבכורה של איש העסקים שלומי פוגל, מבעלי אמפא, תתתחן בקרוב עם בן זוגה, שחקן הכדורסל בקבוצת הפועל ת"א ארז כץ. סביר להניח כי חבר קרוב של פוגל, ראש הממשלה בנימין נתניהו, יביע את נכונותו להשתתף בשמחה. גם המפיק יהודה טלית ורעייתו בתיה יחתנו בספטמבר את בתם אלינור עם בן זוגה בעשור האחרון מייקל טישלר. סוללת האמנים המפוארת המיוצגת בטלית הפקות תגיח להופעה בחתונה שתתקיים בחוות רונית.

 

דסקל בדרך לתמ"ת

יחזקאל דסקל צפוי להתמנות לתפקיד החדש של הממונה על תחום התעסוקה במשרד התמ"ת. דסקל, עד לפני שנה מנכ"ל איגוד לשכות המסחר שהתעמת לא פעם עם ההסתדרות, יהיה אחראי על העלאת שיעור התעסוקה, אכיפת חוקי עבודה ועוד. דסקל קיבל את המלצתה של ועדת איתור, ומחכה לאישור שר התמ"ת שלום שמחון ולאחר מכן לאישור הממשלה. התפקיד החדש נולד בעקבות המלצה של ועדה מיוחדת שמינה השר הקודם בנימין בן אליעזר.

 

זעזוע בסופר־פארם

כוהנות האופנה טריני וסוזנה נכנסו אתמול לישיבת מנהלות מחלקת קוסמטיקה של סופר־פארם, שנערכה בביוטי סיטי בגני התערוכה. כששמעו כי הדיילות לובשות שחור, הן הסתכלו על הבעלים ליאון קופלר ועל סמנכ"ל הסחר דני לוזון במבט מזועזע, ואמרו: "תתביישו לכם". לוזון מיהר להסביר שדיילות סופר־פארם לובשות גם חלוק ורוד.

 

טריני וסוזנה עם ליאון קופלר טריני וסוזנה עם ליאון קופלר צילם: שחר אהרוני

 

נשיאותיים בבירה

ועידת הנשיא נפתחה שלשום בירושלים, בפאנל בהנחיית יגאל רביד ובהשתתפות פרופ' דן אריאלי, ג'ימי ויילס מייסד ויקיפדיה, סר מרטין סורל, מנכ"ל WPP, שרה סילברמן ושאקירה. נכחו: יצחק תשובה, שי אגסי, אלפרד אקירוב, ג'יימי וולפנזון, שרי אריסון, רם כספי, דן חלוץ, תמי רווה, יצחק נבון ושלמה שמלצר. ליומה השני של הועידה הגיע אורח מאיטליה: רפאל ברקי, המוכר בישראל תחת השם שהוענק לו ב"ארץ נהדרת", פבריציו קאנלי. ברקי לא היה זקוק לסיועו של יובל סמו בתרגום לאיטלקית, שכן מתברר כי הוא דובר עברית שוטפת. לשאלה איך הגיע ל"ארץ נהדרת", ענה: "הם חיפשו איטלקי מכוער".

 

הוזמנתם לארוחה השנתית של לשכת המסחר ישראל־בריטניה?

האירוע: ארוחת הערב החגיגית השנתית של לשכת המסחר ישראל־בריטניה. האירוע יתקיים במעמד הלורד מאיור של הסיטי אוף לונדון, מייקל בר אלדרמן, המכהן כשגריר העסקים הרשמי של הממלכה המאוחדת, שגריר בריטניה בישראל מתיו גולד ומנכ"ל משרד האוצר חיים שני.

הפרטים: יום ראשון, 3 ביולי, 19:30, מלון דן, תל אביב.

המזמינה: עו"ד אניטה לבינט, נשיאת לשכת המסחר ישראל־בריטניה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x