שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרשות רשות המסים: "הפרשה תפסה אותי בהלם מוחלט"

למרות הביקורת הרבה שיש לזיו שרון על חוסר יכולתה של רשות המסים להשתקם מפרשות השחיתות שנקשרו בשמה, הוא עדיין ספקן לגבי אשמתם של הגורמים המעורבים בה

הדר קנה 10:3513.06.11

למרות הביקורת הרבה שיש לזיו שרון על חוסר יכולתה של רשות המסים להשתקם מפרשות השחיתות שנקשרו בשמה, הוא עדיין ספקן לגבי אשמתם של הגורמים המעורבים בה. "בינינו לבין עצמנו, לעתים אנשים מקבלים החלטות שהן לא החלטות של הצדק האבסולוטי", הוא אומר ביחס להרשעתו של מנהל הרשות לשעבר

ג'קי מצא בעבירות של הפרת אמונים.

 

"לעתים המחיר שאתה משלם על עצם התמשכות ההליכים הוא שאתה רוצה רק לשים קאט", הוא אומר. "אנחנו רואים שבסופו של דבר ההרשעות הן על מעין סעיף כללי, סעיף מכולת של הפרת אמונים, ולא כתבי האישום המפוצצים או הכותרות בחקירות כפי שהתחילו מלכתחילה".

 

מעצרו של ראש היחידה הארצית למודיעין שטח וחקירות ברשות המסים דוד ואנונו תפס את שרון בהפתעה. במרץ האחרון הואשם ואנונו בחמישה מקרים שונים של קבלת שוחד, כשלאחת הפרשות נקשר שמו של נשיא לשכת רואי החשבון לשעבר ראובן שיף.

 

"אותי הפרשה תפסה בהלם מוחלט. אני יכול להגיד שבגלל היכרות רבת השנים התקשרתי לראובן שיף לחזק את ידיו", אומר שרון. "אני לא מכיר את הפרטים והממצאים, אבל אנחנו מספיק מבוגרים כדי לדעת כי דברים שנראים מזווית מסוימת נראים אחרת כשמתבררת התמונה. על פניו לא נשמע לי הגיוני שלאדם במעמדו של ראובן שיף יהיה בכלל צורך להתעסק בסחי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x