$
משפט

מגעים מתקדמים למיזוג בין משרד גולדפרב לזליגמן

אם המיזוג יצא אל הפועל, המשרד יהפוך לפירמת עורכי הדין הגדולה בישראל עם כ-200 עורכי דין. בענף מעריכים כי המיזוג נועד לחזק את מחלקת הליטיגציה בגולדפרב ומנגד לפתח את תחום הנדל"ן בזליגמן

ענת רואה 10:4316.05.11

משרד הרצוג פוקס נאמן שנחשב כבר שנים המשרד הגדול בישראל, עשוי לאבד את הבכורה לטובת מיזוג מתגבש בין משרד גולדפרב למשרד זליגמן. שני המשרדים נמצאים בהליכים מתקדמים לקראת מיזוג. הכרעה סופית אם המיזוג ייצא לפועל תתקבל היום (ב') או מחר. משרד גולדפרב נחשב למשרד השני בגודלו

בישראל והוא מונה 139 עורכי דין, לפי דירוג דן אנד ברדסטריט, נכון לינואר 2011. משרד זליגמן מדורג במקום ה-13 ומנה בינואר 73 עורכי דין. המשרד הממוזג לפיכך ימנה עד 210 עורכי דין.

 

לפי ההערכות המיזוג נולד כתוצאה מהצורך של משרד גולדפרב לבסס לעצמו מחלקת ליטיגציה (הופעות בבתי משפט) מובילה ונחשבת, כאשר משרד זליגמן מתבלט בתחום הליטיגציה ועונה לצרכים של משרד גולדפרב בהיבט זה. מנגד, בגולדפרב יש מחלקת נדל"ן חזקה, שנחשבת תחום משלים לליטיגציה ואשר חסרה בזליגמן. שני המשרדים נחשבים חזקים בתחום שוק ההון.

 

בראש משרד זליגמן עומד עו"ד אלי זהר, שנחשב אחד הפרקליטים המובילים בישראל ומייצג בין היתר את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. בראש משרד גולדפרב עומדים עורכי הדין עודד ערן ויהודה לוי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x