$
תיירות

החל ב-1 ביולי: ישרוטל תשכור את מלון הנסיכה באילת

חתמה בתחילת השבוע על מסמך עקרונות לשכירת המלון למשך 10.5 שנים עם אופציות להארכה. זה יהיה המלון התשיעי של הרשת באילת. בחודש מרץ הגיש בנק לאומי בקשה לביהמ"ש המחוזי למנות כונס נכסים למלון

יסמין גיל 11:2611.05.11

רשת מלונות ישרוטל חתמה בתחילת השבוע על מסמך עקרונות עם חברת לקסן ישראל, לשכירת מלון הנסיכה בחוף הדרומי באילת, כך על פי דיווח של הרשת הבוקר (ד') לבורסה. תקופת השכירות היא ל-10.5 שנים מיום מסירת החזקה במלון, המתוכנן ל-1 ביולי 2011, עם אופציה לשתי תקופות נוספות בנות חמש

שנים כל אחת.

 

על פי הדיווח ישרוטל מתחייבת לתשלום דמי שכירות שנתיים מינימליים או אחוזים מהמחזור, הגבוה מביניהם. הצדדים הסכימו לחתום על הסכם שכירות מפורט עד ל-5 ביוני.

 

בחודש מרץ הגיש בנק לאומי בקשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב למנות כונס נכסים למלון הנסיכה באילת עקב חובות נטענים בסך 197 מיליון שקל. לפי טענת הבנק, המלון לא פרע אשראי שניתן לו.

 

מלון הנסיכה כולל 418 חדרים וסוויטות וכן שטחי מסחר, הסעדה, בר, חנויות, מועדון, שטחים ציבוריים, חניה ושטחי שירות בשטח של כ-40 אלף מ"ר.

 

זה יהיה המלון ה-17 של הרשת, אשר לה 14 בתי מלון פעילים, מתוכם שמונה באילת. שלושה מלונות צפויים להיפתח בעתיד: Sea One בתל אביב וקריית ענבים, וכן הנסיכה שמתוכנן, כאמור, לעבור להחזקת ישרוטל ביולי.

 

מנכ"ל ישרוטל, ליאור רביב, מסר: "אני שמח על צירוף מלון הנסיכה, הנחשב לאחד היפים בישראל בכלל ובאילת בפרט, לרשת ישרוטל. החתימה על חוזה שכירת וניהול המלון תואמת את האסטרטגיה העסקית שלנו של הגדלת מספר בתי המלון שבבעלות ובניהול הרשת".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x