תיירות

מלון בראשית מצפה רמון צפוי להיפתח בשבוע הבא

המלון ה-14 של רשת ישרוטל כולל 111 חדרים. מנכ"ל הרשת, ליאור רביב: "מטרתנו שזה יהיה 'מלון יעד', כזה שאנשים יבואו במיוחד אליו. הצלחנו בכך עם 'יערות הכרמל'"

יסמין גיל 13:5212.04.11

מלון בראשית של רשת ישרוטל צפוי להיפתח ביום ראשון הקרוב במצפה רמון. מדובר במלון ה-14 של הרשת והשני שלה במצפה רמון, שם ממוקם גם מלון ישרוטל פונדק רמון. המלון החדש ישתייך לתת-מותג מלונות היוקרה של הרשת, Isrotel Exclusive Collection. בשלב הראשון הוא ייפתח להרצה עם כ-50

חדרים מתוך 111 וצפוי להיפתח באופן מלא עד ה-1 ביוני.

 

המלון משתרע על 50 דונם וכולל, כאמור, 111 חדרים שממוקמים ב-40 מבנים - חלקם בני קומה אחת וחלקם בני שתי קומות. ל-39 מחדרי המלון ישנן בריכות שחייה פרטיות צמודות והוא כולל, בין היתר, גם ספא, מרכז כנסים, מחלקת טיולים והשכרת ג'יפים ומגרשי טניס. על פי נתוני הרשת, בכוונתה להעסיק כ-170 עובדים במלון החדש, חלקם הגדול תושבי מצפה רמון. ישרוטל מנהלת 3,322 חדרי מלון ברחבי הארץ ומעסיקה למעלה מ-3,500 עובדים.

 

"זה התחיל מהרבה מאוד ציונות כחזון של דיוויד לואיס (בעלי רשת ישרוטל, י"ג), והמשיך בכך שהתאהבנו במקום והחלטנו לבנות שם מלון", אמר היום (ג') ל"כלכליסט" מנכ"ל רשת ישרוטל, ליאור רביב, "מטרתנו להפוך את המקום ל'מלון יעד' - כזה שאנשים יבואו במיוחד אליו. יש הרבה חזון, ציונות, אבל גם סיכון, זה הרי לא מקום טבעי לבנות בו מלון כמו תל אביב או ירושלים. יחד עם זאת הצלחנו בכך עם 'יערות הכרמל' ואני מאמין שגם עם 'בראשית' נצליח. זה מלון יוקרתי ואני כבר מופתע מרמת הביקוש, בחודשים מאי-יוני אנחנו כבר לא יכולים לספק את הביקוש. אנחנו מקווים שהמלון יפתח את אזור הנגב, בוודאי את מצפה רמון, ואני מקווה שייפתחו עוד בתי מלון באזור כך שהוא יהיה הרבה יותר מתויר".  

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x