$
דיבידנדים

דיבידנדים: עדי קייזמן מתעקש על הגייה נכונה

וגם: לב לבייב ויצחק תשובה השתתפו בקבלת הפנים לנשיא קפריסין, מנכ"ל אלקטרה מזדהה עם המאבק לשחרור גלעד שליט וחברי הכנסת מתרגשים מהעלאת סרטונים ליוטיוב

רון גרנות 09:3916.03.11
עדי קייזמן ידוען

עדי קייזמן מתרגל למעמדו החדש כארוסה של הדוגמנית אסתי גינזבורג. קייזמן לא התעצל, הרים טלפון למערכת התוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" וביקש לעדכן אותם בהגייה הנכונה של שמו (בצירה ולא בפתח בקו"ף). במערכת של פינס מיהרו להפנים את המסר.

 

עדי קייזמן ואסתי גינזבורג עדי קייזמן ואסתי גינזבורג צילום: ג'קי יעקב

 

שלמה זוהר ממריא

אותו קייזמן יחדל מלכהן בתפקיד מנכ"ל איי.די.או החל ב־26 בחודש, אז צפוי לאשר דירקטוריון החברה את מיזוגה עם שיכון ובינוי. היו"ר הנוכחי שלמה זוהר, שיחליף את קייזמן בתפקידו, המריא אתמול לברלין כדי לפקח מקרוב על עסקי החברה, המתמחה ברכישת דירות להשכרה.

 

נפגשים ברובינשטיין

רוני אלרואי העביר לאחרונה את משרדי קמן למגדלי רובינשטיין בתל אביב, שם יוכל לפגוש בלובי את איליק רוז'נסקי ושלמה שמלצר, שמשרדי חברת הנדל"ן המשותפת שלהם שוכנים אף הם בבניין. רוז'נסקי כיהן עד יולי 2009 כמנכ"ל דלק נדל"ן שבשליטת יצחק תשובה, החם של אלרואי.

 

לב לבייב לב לבייב צילום: אביגיל עוזי

נשיא קפריסין מתכבד

לב לבייב ויצחק תשובה השתתפו שלשום בקבלת הפנים שערך הנשיא שמעון פרס בירושלים לנשיא קפריסין דימיטריס כריסטופיאס. במפגש נכחו אנשי עסקים נוספים, ובהם יאיר פיליפ, נציגו בישראל של נאדר גרמזיאן.

 

השריונר הרגיש

מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה יקי ודמני עצר אתמול את מסיבת העיתונאים להשקת בר המים החדש של החברה לחמש דקות, כדי להזדהות עם המאבק לשחרור גלעד שליט. ודמני אמר שהנושא קרוב ללבו "כאיש שריון לשעבר, שגם בנו משרת בחיל". אווירת הקרב נמשכה כשוודמני סירב לומר את השם המפורש של המתחרה תמי 4, מה שהביא לצחוק רם מכיוון הקהל. השואו נמשך כשוודמני הודה שהמכשיר החדש מרגש אותו לא מעט: "אני מתבייש", אמר, "אבל אני מסוגל ללטף אותו".

 

דירקטוריות בשליטה

בבניין הבורסה לני"ע התכנסו שלשום 200 דירקטוריות בחברות ציבוריות שונות כדי לחנוך את הסניף הישראלי של ארגון WCD, המאגד דירקטוריות מכל העולם. המארחות — עו"ד איילת נחמיאס־ורבין ורו"ח עדה רונן, יו"ר משותפות של WCD ישראל; פירמת רוה"ח KPMG סומך חייקין; ולהב, הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל־אביב — קידמו בברכה את טלי ירון־אלדר, חנה פרי־זן, רונית הראל־בן זאב, איילת אלון, סבינה בירן, אסתר אלדן, מיכל גאון־אביחי, פנינה שנהב, כרמל פלורנץ ואפרת טולקובסקי מבנק ירושלים.

 

יפית ונאוה רואות עולם

יפית גרינברג וחברתה הטובה מנכ"לית לוריאל נאוה רביד שהו בסוף השבוע בגרמניה, לשם טסו במסגרת חברותן באגודת ידידי הבימה כדי לצפות בהצגה "מוריס שימל" שעלתה בפסטיבל ברלין לתיאטרון.

 

יו טיוב, מי ריבלין

קבוצה של ח"כים מנסה לנחש מהו הגיל הממוצע של גולש יוטיוב. "8", זורק אחד מהם, "13", מנחש שני. התשובה הנכונה, מגלה רחל ליפשיץ מגוגל ישראל, היא בכלל 29. כמה דקות קודם לכן הם הגיעו לחדר המחשבים בקומת המרתף של הכנסת, במטרה ללמוד להפעיל את ערוץ היוטיוב האישי שלהם.

 

רובי ריבלין לומד להשתמש ביוטיוב רובי ריבלין לומד להשתמש ביוטיוב צילום: ישראל הררי

 

טלב אלסאנע, למשל, הצהיר שהוא מיומן בגלישה ברשת - אבל נזקק לסיוע קל בהקלדת שם המשתמש והסיסמה. אלסאנע סיפר שהוא לא מתכוון לייעד את הערוץ רק לסרטונים רשמיים: "אני אעלה הכל, משפחתי, ממלכתי", אמר. מאיר שטרית התלונן שלמחשבי הכנסת אין כניסת USB, ואילו יו"ר הכנסת רובי ריבלין, שכבר אוחז בערוץ יוטיוב פעיל, קיבל הדרכה אישית ממנכ"ל גוגל ישראל מאיר ברנד, שנתן לו טיפים לשיפור.

 

אחת השאלות שהטרידה רבים מהנוכחים היא האם מערכות המחשוב האטיות של הכנסת ("אנחנו מתקשים לעדכן אפילו סטטוסים בפייסבוק", ציינה אחת העוזרות הפרלמנטריות) יוכלו לעמוד בעומס הדרוש להעלאת סרטונים ליוטיוב. תשובה, לצערם, לא היתה בנמצא. עומר כביר

 

קדים קידה באגודה

עוד בהבימה: חבר הנאמנים וחברי אגודת הידידים הגיעו שלשום לבית החייל בתל אביב, שם נערכה הפרמיירה להצגה "כי בנו בחרת" מאת יוכי ברנדס. עם סיום ההצגה ניגש אמנון רובינשטיין לברנדס וביקש ללחוץ את ידה. עוד נצפו בקהל: גליה מאור, מושיק תאומים, אורלי דנקנר, נאוה ברק, ליאורה לנדאו, נילי קריב, גבי לסט, אליעזר פישמן, מיכה גיגר, גיורא אקרשטיין, מורי מטלון ואלי זוהר, שסיפר כי ויתר לאחרונה על נסיעה עם תיאטרון גשר למוסקבה.

 

הוזמנתם לכנס השנתי של אגף החשכ"ל?

האירוע: הכנס השנתי של אגף החשב הכללי בנושא "נכסי המדינה - שימור, פיתוח ומנוף לקידום מדיניות". הכנס ייערך במעמד שר האוצר יובל שטייניץ וסגנו יצחק כהן.

הפרטים: יום שלישי, 22 במרץ, 8:30, מלון קראון פלאזה, ירושלים.

המזמינים: מנכ"ל משרד האוצר חיים שני, החשב הכללי שוקי אורן ופרקליט המדינה משה לדור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x