$
דיבידנדים

דיבידנדים: שר הדתות משדרג את המשרד בעלות של 80 אלף שקל

וגם: יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד חונך את מרכז המבקרים החדש, מנהל השיווק של יצרנית אנגרי בירדס מתעניין בהשפעת מהפכה במצרים על הנעשה בישראל וסטנלי פישר מעביר מסר ידידותי לציבור הדתי

רון גרנות 08:5220.02.11

משרד הדתות משתדרג

השר לשירותי דת יעקב מרגי ומנכ"ל משרדו אביגדור אוחנה החלו לבצע שיפוצים בלשכותיהם בעלות של 80 אלף שקל. ל"כלכליסט" נודע כי השר מתכנן לממן בכספים הללו "התאמות ושדרוגים" בלשכתו, ובלשכת המנכ"ל צפויים "שינויים קטנים". השר הסביר למנהל הדיור הממשלתי את הצורך בהרחבת המשרדים שברחוב כנפי נשרים שבירושלים בכך שלשכתו "קטנה מדי ואיננה מתאימה לצרכים הפונקציונליים לצורך אירוח אישים המגיעים מבחוץ". יועצו של מרגי מסר בתגובה, כי השיפוצים נעשים בעקבות "דרישות הביטחון להעביר את לשכת השר לאגף אחורי מהכביש הראשי וכן מיגון ירי לדפנות הלשכה". עוד נמסר כי "הכל באישור. השר הסתפק עד עכשיו בלשכה צנועה ופשוטה". תומר אביטל

 

יעקב רז יעקב רז צילום: אוראל כהן

יעקב רז חוגג בנמל

יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד יעקב רז ומנכ"ל החברה שוקי סגיס אירחו בצהרי יום חמישי בנמל אשדוד בכירים מעולם התחבורה והספנות. העילה: טקס חנוכת מרכז המבקרים החדש של חברת נמל אשדוד, שהוקם בהשקעה של יותר מ־5 מיליון שקל. את האירוע ניצלו הנוכחים כדי לחגוג עם רז את יום הולדתו ה־61. בירכו אותו בין השאר: מנכ"ל משרד התחבורה הטרי דן הראל, מנכ"ל דלק פי גלילות משה קראדי ומנכ"ל דרך ארץ יהודה וילק.

 

ציפורים מתעניינות

משחק הסלולר הממכר "אנגרי בירדס" אולי נחשב לסמל לניוון ולאדישות האנושית, אך מתברר שיוצריו רחוקים מאוד מהתדמית שהודבקה להם. מתיו ווילסון, מנהל השיווק של יצרנית אנגרי בירדס "רוביו" הפינית, שהגיע לכנס הסלולר הגדול בברצלונה ומשך תשומת לב עקב סיפור הסינדרלה המדהים של המשחק, דווקא הפגין דאגה למתרחש במזרח התיכון. כשנפגש עם יוני פרידמן, מנכ"ל חברת התוכן הסלולרית Mobile1, התעניין ווילסון בהשפעות המהפכה במצרים על הנעשה בישראל והאזור כולו. חוץ מפוליטיקה השניים בחנו אפשרויות לשיתוף פעולה עתידי.

 

סטנלי עושה תיקון

סטנלי פישר סטנלי פישר צילום: בלומברג

לאחר התבטאויות תקיפות של נגיד בנק ישראל סטנלי פישר בתקופה האחרונה בנוגע לחלקם המצומצם של החרדים בשוק העבודה, התבטאויות שכללו אמירות כמו: "מדינת ישראל לא יכולה לסבול מצב שבו רבים בציבור החרדי לא עובדים, וזאת בניגוד לחרדים בארה"ב ובאירופה", הוא ניסה לתקן את עצמו. במפגש עם סטודנטים של הקמפוס החרדי בקריה האקדמית אונו שהתקיים ביום רביעי, הוא שיגר מסר ידידותי לציבור החרדי. כשנשאל לגבי הפעולות של בנק ישראל לעידוד יציאת החרדים לשוק העבודה, השיב: "אנחנו מנסים לגרום לשיח ציבורי משני הצדדים, לגרום למעסיקים להבין שאפשר להעסיק חרדים ולהרוויח מזה וכך גם להשפיע על חרדים שמתלבטים אם לצאת לעבודה". באשר למצבו הכלכלי של הציבור החרדי אמר: "אין לבנק ישראל הכלים הישירים להשפיע על התקציב. עזרה כספית לציבור החרדי צריכה לבוא מהממשלה. בנק ישראל מנסה להבין מה הסיבות לבעיות ואיך לשנות את המצב".

 

פוטבול ואנרגיות מתחדשות

איש העסקים רוברט קראפט, בעלי קבוצת הפוטבול הניו אינגלנד פטריוטס מליגת ה־NFL וקבוצת ניו אינגלנד רבולושן מליגת ה־MLS, יגיע בחודש הבא לביקור בישראל. בין שאר הקוקטיילים והתוכניות הוא יצפה במשחק פוטבול של תיכוניסטים, בזמן שהשחקנים הבוגרים של כל קבוצות הפוטבול בארץ יהיו באותו זמן בתחרות משחקי אילת. לקראפט צפוי להצטרף מושל מדינת מסצ'וסטס שבארצות הברית דבאל פטריק, שיביא איתו קבוצה של אנשי עסקים שמטרתם לחתום על עסקאות בתחום אנרגיה מתחדשת וביוטכנולוגיה.

 

העשירייה של שרי

שרי אריסון שרי אריסון צילום: בועז אופנהיים

"אני רוצה לקנות את כל העבודות שכאן", הודיעה שרי אריסון במהלך ביקורה בתערוכה של בנק הפועלים כשנעצרה מול העבודות של בוגרי שנקר. עניין של 100 אלף שקל במצטבר, ואריסון חידשה את תפאורת המשרד שלה בעשר עבודות חדשות.

 

גם ראשי משרד הפרסום אדלר חומסקי, ראובן אדלר ואייל חומסקי, שבדיוק עברו למשכנם החדש, ראו בתערוכה הזדמנות לחדש את המלאי. את כל הרהיטים ממשרדם הקודם, הם סיפרו, תרמו לבית השאנטי.

 

מנכ"ל JCS היוצא גבי רוזנברג רכש אף הוא יצירה באלפי שקלים "לטובת המשרד החדש שהוא מקים בימים אלה בתחום התקשורת".

 

מנכ"ל אל על לשעבר חיים רומנו הרגיש אף הוא צורך לבוא "לחזק את רוחו של ציון קינן", וניצל את הרגע כדי לקדם את החברה החדשה, פורקסט, המייעצת לארגונים בתחום יחסי הלקוחות. באירוע נאספו למעלה מ־1.3 מיליון שקל שנתרמו לוועד למלחמה באיידס.

 

הוזמנתם לפתיחת תערוכת "צעצוע"?

האירוע: פתיחת "צעצוע" - תערוכת קונספט בנושא צעצועים ראשונה מסוגה בעולם. התערוכה בשיתוף ויצו ישראל וגלריה טבי לאמנות והאקדמיות לעיצוב בצלאל, שנקר ו־HIT חולון. במהלך הערב תתקיים מכירת פריטי אמנות שתמורתם תופנה למען ילדים בסיכון.

הפרטים: יום רביעי, 23 בפברואר, 20:00, נמל תל אביב.

המזמינים: מנכ"ל חברת אוצר ים המנהלת את נמל תל אביב משה הנדלס, סמנכ"ל חברת אוצר מפעלי ים איריס ברץ, יו"ר ויצו וחברת הנהלה ברשות השנייה יוכי פלר ויו"ר מגבית ויצו ישראל עו"ד גדעון פישר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x