$
דיבידנדים

דיבידנדים: עובדי גיתם BBDO בדרך לתפוח הגדול

וגם: חיים רביבו יטוס לחופשה בברזיל, מנכ"ל פועלים שוקי הון נופש בתאילנד ואלי הורביץ יחגוג הערב עם בני משפחתו את יום הולדתו של תומר קריב הנשוי לבתו

רון גרנות 08:5311.01.11

גיתם בדרך לניו יורק

איזה כיף לעובדי משרד הפרסום גיתם BBDO: אתמול בישרה להם אראלה, כוכבת הקמפיין שעשה המשרד למפעל הפיס, על נסיעתם הקרבה לניו יורק. 150 עובדי המשרד יגיעו בחודש הבא לביקור של חמישה ימים בתפוח הגדול. למעט העובדה שחלק מהזמן יעבירו העובדים במשרדי BBDO ניו יורק, שאר הפעילות המתוככנת נשמרת בסוד. מנכ"לית המשרד, מיכל המאירי, מסכמת: "יש לנו סיבות רבות לחגוג - גיתם סיימה את אחת השנים המוצלחות שלה".

 

חיים בשביל עצמו

בשביל להירגע מהפרידה משותפו ג'קי בן זקן יטוס בקרוב חיים רביבו לנפוש בקרנבל בברזיל.

 

חיים רביבו חיים רביבו צילום: טל שחר

 

על החוף בקוסמוי

מנכ"ל פועלים שוקי הון לשעבר ניר ברונשטיין, וחברו הטוב הפרסומאי נפתלי אברהם, נופשים בימים אלה בתאילנד בלוקיישן המועדף על האלפיון - הווילה של יורם באומן באי קוסמוי.

 

עופר קיש עופר קיש צילום: עמית שעל

נפרדים מעופר קיש

בכירי ענף התעופה והתיירות התקבצו שלשום בהקומה הרביעית בתל אביב כדי להיפרד מעופר קיש, עד לאחרונה מנכ"ל לופטהנזה בישראל, ומהשבוע המנהל האזורי של החברה במזרח אירופה. באירוע הושק גם המנכ"ל החדש, קרסטן צאנג. קיש הזמין את הנוכחים לבקר בעיר מגוריו החדשה, בודפשט. בין המוזמנים: מנכ"ל ארקיע גדי טפר, מנכ"ל קונטיננטל ישראל אבי פרידמן ואפילו מנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות יוסי פתאל, שמנהל מאבק מול לופטהנזה בשל ביטול העמלות לסוכנים.

 

אלי הורביץ חוגג

היו"ר המיתולוגי של טבע אלי הורביץ צפה שלשום באופרה "ארנני" במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב. הערב יחגוג הורביץ עם שאר בני משפחתו את יום הולדתו של תומר קריב, הנשוי לבתו דפנה. האירוע המשפחתי יתקיים בביתם של הקריבים בכפר שמריהו.

 

נשות אקירוב מפרגנות

לורד אילני, יו"ר אגודת הידידים של מכללת ספיר, יש שכנות מפרגנות במגדלי אקירוב בתל אביב: נילי פריאל, יעל בראון וסילבי מיכאל התייצבו אתמול באירוע ההתרמה של המכללה בגלריית שלוש בתל אביב. על מינגלינג וארוחת בוקר הוצגו בגלריה עבודות של תלמידי החוג לקרמיקה ופיסול במכללה, וכל הפריטים נרכשו בתוך כמה שעות. קופת המכללה התעשרה ב־80 אלף שקל, כולם קודש לטובת מלגות.

 

ישראל דוד ישראל דוד

ממה נרעש מנכ"ל כאל?

מנכ"ל ויזה כאל ישראל דוד עדכן באירוע ההתרמה של עלם את נאוה ברק, נשיאת העמותה, בכך שהוא מכיר את יהודית רביץ, שהופיעה באירוע, עוד מהבית: השניים, מתברר, חלקו ספסל לימודים משותף במקיף א' בבאר שבע. באירוע, שנערך שלשום במוזיאון תל אביב, נרשמה מלבד מיני־פגישת מחזור גם מיני־פגישת פסגה בין בכירי המערכת הבנקאית: יעקב פרי ממזרחי טפחות ויאיר סרוסי וציון קינן מבנק הפועלים. השורה התחתונה: כחצי מיליון שקל נתרמו למען נוער בסיכון.

 

הוזמנתם לתרום לעמותת כוח נשים?

האירוע: סגנית נשיא מוטורלה העולמית, קרן טנדי פומרנץ, המועמדת לראשות ה־FBI, תנאם באירוע למען עמותת כ"ן (כוח נשים). המשתתפים יתרמו 1,200 שקל לזוג.

הפרטים: יום רביעי, 19 בינואר, 20:00, בית משפחת טמיר, הרצליה פיתוח.

המזמינים: מנכ"ל העמותה יפעת זמיר, חברת הועד המנהל שרון כידון, המארחת ענת טמיר, שלווה ויורם הסל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x