$
משפט

התפוצץ המו"מ בין האוצר לפרקליטים: "לא רוצים לסיים את הסאגה"

בתום חמישה שבועות של שביתה ולאחר התערבות רה"מ נתניהו נראה כי שביתת הפרקליטים רחוקה מסיום לאחר שהערב התפוצץ המו"מ בין הצדדים. הפרקליטים: הממונה על השכר אילן לוין עזב את הישיבה "באופן מבזה"

ענת רואה 22:3322.12.10

ישיבת המו"מ שנערכה הערב בין ארגון פרקליטי המדינה השובתים לבין משרד האוצר התפוצצה לפני זמן קצר מבלי שהושגה התקדמות כלשהי. הישיבה הערב נקבעה בהתערבות של ראש הממשלה בנימין נתניהו ובתום למעלה מחמישה שבועות של שביתה, והיא נערכה בתיווכו של יו"ר ההסתדרות עופר עיני.

 

ממשרד

האוצר נמסר בתגובה כי "המפגש הסתיים ללא תוצאות לאחר שהפרקליטים הציגו דרישות חדשות מעבר לתביעותיהם בעבר. לא נקבע דיון נוסף. לא נראה שהפרקליטים מעוניינים לסיים את הסאגה אלא להסלים את המצב ועל כך אפשר רק להצטער", נמסר.

 

ארגון הפרקליטים לעומת זאת מציג גרסה שונה וטוען כי הפרקליטים לא העלו אף דרישה חדשה והיה זה משרד האוצר "אשר סירב לזוז מעמדתו הידועה מזה חודש". לטענת ארגון הפרקליטים: "נהגו בישיבה בצורה מבזה שכללה עזיבת החדר ע"י הממונה על השכר באוצר בזמן שהפרקליטים הציגו את עמדתם שלא השתנתה".

 

 לפי הודעה שפרסמו הפרקליטים "כנראה שמטרת האוצר היא להמשיך לפגוע באזרחי ישראל ולראות עבריינים משתחררים לרחובות. פקידי האוצר הפרו את הבטחתם לראש הממשלה לבוא בידים נקיות למו"מ. השביתה תמשך כרגיל. טענת האוצר שהועלו בקשות נוספות היא שקרית".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x