$
תיירות

עוד עזיבה באי.די.בי. תיירות: מנכ"ל ישראייר עוזב לאחר שנתיים

עופר גרין מסיים את תפקידו בחברת התעופה של הקבוצה, בהמשך לגל עזיבות שהחל מאז נכנס לתפקידו המנכ"ל החדש, דוד קמיניץ

יסמין גיל 16:5320.12.10
עזיבה נוספת באי.די.בי. תיירות: מנכ"ל ישראייר, עופר גרין, מסיים את תפקידו לאחר כשנתיים, כך נמסר היום (ב') בהודעת החברה. לא נמסרו סיבות העזיבה, ובהודעה הסתפקו בלציין ש"מנכ"ל החברה מסיים את תפקידו ופונה לדרך חדשה". אחת ההערכות בענף היא שאחד מטייסי ישראייר ימונה לתפקיד.

 

מדובר בעזיבה נוספת בגל של עזיבות בחברת אי.די.בי. תיירות, בחודשים האחרונים, מאז מונה לתפקיד המנכ"ל דוד קמיניץ. בין היתר עזבו סמנכ"ל השיווק והמכירות רמי לוי, המשנה למנכ"ל אריה אור, סמנכ"ל פיתוח עסקי חיים אתר וסמנכ"ל המסחר בישראייר ישי בוך. יו"ר החטיבה הסיטונאית של החברה, זוהר אנדלמן, עבר לשמש כיועץ של המנכ"ל החדש, קמיניץ.

 

גרין נכנס לתפקידו בספטמבר 2008, אז החליף את ישראל בן חיים ששימש כמנכ"ל ישראייר במשך שנתיים וחצי. הוא ימשיך לתפקד כמנכ"ל החברה בתקופה הקרובה, עד למינוי מנכ"ל חדש. קמיניץ מסר בהודעה: "אני מודה לעופר גרין על תרומתו הרבה בשנים בהן עבד בחברה ומאחל לו בהצלחה בדרכו החדשה".

 

לפני כשבועיים הכריזה ההסתדרות על סכסוך עבודה בקרב 55 טייסי ישראייר, שהצטרפו לארגון העובדים שבוע לפני. אז נטען בהסתדרות כי ההכרזה על הסכסוך באה "בעקבות מחלוקת בינינו לבין ההנהלה בדבר צעדי ההתייעלות בחברה". בימים הקרובים יסתיימו 14 הימים מאז ההודעה על סכסוך, המאפשרים לטייסים לנקוט בעיצומים.

 

אי.די.בי. תיירות היא זרוע התיירות של קבוצת אי.די.בי. עם מחזור פעילות העומד על כשלושה מיליארד שקל בשנה, כך על פי נתוני החברה. היא פועלת בתחומי התעופה, שירותי תיירות קמעונאיים, שירותי תיירות סיטונאיים, תיירות נכנסת וכן בייצוג של חברות תעופה. החברה מחזיקה במותגי התיירות ישראייר, דיזנהאוז-יוניתורס (אחזקה של 70%), נתור, יוניטל, יוסי טורס, צבר, עידן חדש ואופן סקי המייצגת חברות תעופה זרות בישראל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x