$
דיבידנדים

דיבידנדים: גיורא עופר מחפש תשובה

וגם: שוקי אורן משכים קום מדי בוקר כדי לשחות 2 ק"מ, אליעזר שקדי מרענן את הנהלת החברה ומי הגיע לחתונת בנו של הרב יעקב גלויברמן

רון גרנות 09:2921.11.10
גיורא עופר גיורא עופר צילום: בועז אופנהיים
התשובה של גיורא עופר

גיורא עופר מנצל את חופשתו מבנק דיסקונט בלאנצ'ים עסקיים. אחד לדוגמה התקיים ביום רביעי האחרון בהוטל מונטיפיורי בתל אביב, שם סעד עופר עם יצחק תשובה. מקורבים מסבירים כי הפגישה היתה חלק מסבב פגישות שמקיים עופר עם בכירי המשק במסגרת פרידתו מתפקיד המנכ"ל. גם למסיבת הפרידה שקיים הבנק מעופר לפני כמה שבועות התייצב תשובה.

 

שקדי מרענן את הקווים

מנכ"ל אל על אליעזר שקדי הודיע ביום חמישי על שינויים בהנהלת החברה: דוד מימון ימונה לסמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים, ובכך יחליף את אלי כהן שכיהן בתפקיד זה במשך שנתיים. חטיבת הלקוחות תפוצל לחטיבת מכירות בארץ ובעולם שבראשה יעמוד עופר גת (54) המשמש כיום כמנהל אל על בצפון אמריקה, ולחטיבת שירות שבראשה תעמוד יהודית גריסרו (48) המשמשת כיום כראש אגף שירות בטיסה. מנהל סניף ישראל של החברה דני סעדון ימונה למנהל אל על בצפון אמריקה, ואיה מגן תחליף אותו בתפקיד מנהלת סניף ישראל.

 

החשכ"ל השכם בבוקר

אין גבול להפתעות שמזדמנות למצלמה המשוטטת של המדור: החותר בצילום הוא החשב הכללי באוצר שוקי אורן בשחיית בוקר בקאנטרי נווה שרת בתל אביב, הסמוך למקום מגוריו. מתברר שאורן מטפח בשנים האחרונות את תחביבו כמעט באובססיביות, וזקני המקום מדווחים על התייצבות יומית בשש בבוקר לשחייה של 2 ק"מ. אורן מודה בעובדות: "אני נפגש כל בוקר עם הפנסיונרים של המקום לפני שאני עולה לירושלים. כשאתה שוחה אתה תופס אופטימיות ומקבל אנרגיה".

 

שוקי אורן שוקי אורן צילום: אוראל כהן

 

ישראל פלג שגריר של תרבות

בין החברים שבאו ביום רביעי למשרד החוץ בירושלים לטקס מינויו של ישראל פלג כקונסול הכבוד של איי קייפ ורדה בישראל: נשיא התאחדות המלונות אלי גונן, מוריאל מטלון ואורני איזקסון המכהן כקונסול הכבוד של נורבגיה בישראל. ראש הטקס טליה לדור פרשר, שנכנסה לאחרונה לתפקידה, התרגשה מהטקס הראשון שהנחתה ואמרה שכדי לקרוא את כתב המינוי בפורטוגזית - כפי שמחייב הטקס - היא הזעיקה את ציפורה רימון, השגרירה לשעבר בברזיל.רימון שקראה את כתב המינוי בפורטוגזית שוטפת, ציינה שאחת המשימות החשובות שעומדות בפני הקונסול החדש היא להביא את המוזיקה המצוינת של קייפ ורדה לישראל.

 

מי חגג עם גלויברמן ?

בחתונת בנו של הרב יעקב גלויברמן שלמה עם בחירת לבו אסתר שהתקיימה ביום רביעי בכפר חב"ד נראו רבים מהקהיליה העסקית המקומית. בין הבאים: דני ברנר, משה בובליל, רוני שטן, רוני מאנה, אבנר קז, איתן ואמיר אלדר, דויד פדרמן, שמעון מזרחי, שלום זיידלר, פיני גרשון ומנכ"ל אל על לשעבר חיים רומנו, שנשאר עד חצות על רחבת הריקודים עם נציגי חב"ד שנכחו במקום.

 

קרן מלכותית

קרן המזאנין מוסטנג מתחילה בגיוס קרן שנייה בהיקף של 120 מיליון דולר, כך הודיעו מנהלי הקרן דן טהורי וצחי קינן, באירוע שאליו התייצבה צמרת הקהילה העסקית. בין הבאים היו רבים ממשקיעי הקרן: נוחי דנקנר, צביקה לבנת, אבי פישר, יעקב פרי, אביגדור קפלן, רקפת רוסק־עמינח, סמדר ברבר־צדיק, ענת לוין, שי טלמון, אירית איזקסון, אריה מינטקביץ, יונתן קולבר, דליה טל, גד סומך ונתן חץ. למי שתהה על פשר שם הקרן, אין המדובר בסוס מירוץ. טהורי גילה כי מדובר בממלכת מוסטנג שבנפאל, שם עשה טרק עם דנקנר חברו. קינן פנה בנאומו ליו"ר בנק הפועלים יאיר סרוסי, ואמר לו שיש שמועות בשוק שהוא מיישם בבנק את אסטרטגיית האשראי שלמד במוסטנג, שבינתיים גייסה כ־90 מיליון דולר. סרוסי, שעזב את הקרן לפני כשנה וחצי לטובת הבנק, הגיב בחיוך קל.

 

מימין דן טהורי יאיר סרוסי נוחי דנקנר וצחי קינן מימין דן טהורי יאיר סרוסי נוחי דנקנר וצחי קינן

 

הוזמנתם לדון בהתפתחות הכלכלה העולמית?

האירוע: לרגל הצטרפותה של מדינת ישראל לארגון ה־OECD, יערוך בית הספר לכלכלה במרכז הבינתחומי הרצליה פאנל בנושא: "התפתחויות בכלכלה העולמית- למה ניתן לצפות?".

הפרטים: הערב, 21 בנובמבר, 17:30, בקמפוס המרכז הבינתחומי הרצליה.

המזמינים: מזכ"ל ה־OECD אנחל גוריה, נגיד בנק ישראל פרופ' סטנלי פישר, נשיא המרכז הבינתחומי פרופ' אוריאל רייכמן, והמשנה לנשיא לעניינים אקדמיים במרכז הבינתחומי פרופ' רפי מלניק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x