$
רכב

מחירה של מאזדה 2 סדאן בישראל - 107 אלף שקל

היבואנית דלק מוטורס תשווק בארץ מתחרה ליונדאי אקסנט ולקיה ריו. מחיר הגרסה הבכירה יעמוד על 110 אלף שקל

תומר הדר 14:4801.11.10

מאזדה 2 סדאן תעלה לצרכן הישראלי  107 אלף שקל בגרסת הבסיס, אלף שקלים יותר ממחירה של מאזדה 2 בעלת חמש דלתות. כך הודיעה דלק מוטורס לפני זמן קצר. מחיר גרסתה הבכירה של המכונית יעמוד על 110 אלף שקל.

 

מאזדה 2 סדאן מיוצרת בתאילנד ומיועדת להתחרות במכוניות כגון יונדאי אקסנט וקיה ריו. בדומה לדגם הרגיל, בעל 5 הדלתות, ה-2 סדאן מצוידת במנוע בנזין בנפח 1.5 ליטרים ובתיבת הילוכים אוטומטית בעלת ארבע מהירויות. כמו כן בסיס הגלגלים זהה - 2.49 מטרים - אך ה-2 סדאן מצוידת בתא מטען גדול יותר.

 

מאזדה 2 סדאן נחשבת למכונית בעלת חשיבות עליונה עבור דלק מוטורס, שעד כה לא שיווקה בישראל מתחרה ישירה לאקסנט ולריו, הזוכות להצלחה ניכרת בקרב ציי הרכב. יתרה מזאת, בשנה הבאה, עם עלייתו הצפויה של שווי השימוש, אמורה ה-2 סדאן להוות אלטרנטיבה זולה עבור מי שמחזיק במאזדה 3 ומעוניין להפחית את שווי השימוש, בסך של 2.5%, הנגזר ממחירו של הרכב. בנוסף, התמחור של מאזדה 2, אלף שקל פחות ממחירן של האקסנט והריו, יאפשר לה להתמודד בהצלחה במכרזי ליסינג גדולים.

 

מאזדה 2 סדאן. תתחרה באקסנט ובריו מאזדה 2 סדאן. תתחרה באקסנט ובריו

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט", לאחרונה הועברה מכונית מאזדה 2 לצה"ל לצורך בדיקה, כדי שתוכל להתמודד מול האקסנט והריו במכרז הליסינג הצה"לי, במידה וכלמוביל, יבואנית יונדאי, לא תוכל לספק את הדגמים עליהם התחייבה.

 

לצידה של מאזדה 2 סדאן תושק גם מאזדה 5 החדשה, שתצויד בצמד דלתות צד וב-7 מקומות ישיבה. מחירה של ה-5 החדשה יחל ב-157 אלף שקל עבור גרסת הבסיס, ויגיע ל161,500 שקל עבור הגרסה הבכירה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x