$
משפט

דניאל מולקנדוב ממשיך להסתבך: מואשם בהטרדה מינית ובמעשים מגונים

המנכ"ל לשעבר של גרין לייט ניהול קרנות נאמנות, שהורשע בשבוע שעבר בעבירות מירמה ונידון למאסר בפועל, מואשם בהטרדה מינית של ארבע מזכירות במשרדו

הדר קנה 14:2817.10.10

דניאל מולקנדוב לא מפסיק להסתבך. היום (א') הגישה פרקליטות מחוז מרכז לבית משפט השלום בראשון לציון כתב אישום נגד מולקנדוב, שבו הוא מואשם בהטרדה מינית, במעשה מגונה במעשה מגונה בכוח, במעשה מגונה בפומבי ובאיומים. זאת, לאחר שבשבוע שעבר הורשע מולקנדוב בעבירות של קשירת קשר לביצוע

פשע ומרמה ונגזרו עליו 20 חודשי מאסר בפועל וקנס כספי בסך 150 אלף שקל.

 

מולקנדוב שימש בעבר כמנכ"ל וכדירקטור בחברת גרין לייט ניהול קרנות נאמנות, וכמנכ"ל חברות לב התמר וטי.אי.אם פרפורמנס. הוא הורשע בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, קבלת דבר במירמה בנסיבות מחמירות ועבירת רישום כוזב במסמכי תאגיד. כל זאת בקשר למירמת לקוחות קרן רעם באמצעות גביית עמלות מופרזות, שבחלקן עברו לכיסו.

 

לפי כתב האישום הנוכחי שהוגש לבית המשפט כבר בספטמבר (הפרסום עוכב מסיבות טכניות), מולקנדוב הטריד מינית ארבע מזכירות במשרדו מזכירות, במספר רב של מקרים, תוך שהוא מנצל את יחסי המרות ביניהם. כמו כן ביצע הנאשם מעשים מגונים, תוך ניצול יחסי מרות, במספר רב של מקרים, בשלוש מזכירות.

 

כתב האישום כולל פירוטים של מעשי מולקנדוב. כך, לדוגמה, באחד המקרים הכריח מולקנדוב את מזכירתו לפתוח את מיטת העיסוי שבחדרו ובמשרד ולעסותו. לפי כתב האישום :"מלקנדוב קרא למתלוננת לחדרו, המתלוננת נכנסה וראתה את הנאשם שוכב עירום על מיטת העיסוי כשמגבת מכסה את ישבנו. מולקנדוב הורה למתלוננת לעסותו".

 

במקרה אחר מואשם מולקנדוב כי ביקש ממזכירה אחרת לראות את תוצאות הניתוח להגדלת החזה שעברה, ואף דיבר על העלאה במשכורתה תוך שהוא נוגע באיבר מינו.

 

כתב האישום הוגש על ידי עו"ד רדא ענבוסי מפרקליטות מחוז מרכז.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x