שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

בטר פלייס מודיעה: נשתף פעולה עם ג'נרל אלקטריק

במסגרת שיתוף הפעולה תבוצע התאמה של תקן טעינת הרכב שתאפשר ללקוחות בטר פלייס לטעון את מכוניתם גם משקעים של ג'נרל אלקטריק

תומר הדר 11:0522.09.10

בטר פלייס וחברת ג'נרל אלקטריק האמריקאית הודיעו היום כי חתמו על הסכם שיתוף פעולה טכנולוגי ומימוני.

 

השותפות בין שתי החברות כוללת שיתוף פעולה בארבעה תחומים: פיתוח טכנולוגי מבוסס על תקנים, מימון סוללות, תוכניות משותפות להאצת מעבר של ציי רכב למכוניות חשמליות וקידום

מודעות צרכנים.

 

ההתאמה של תקן טעינת הרכב של ג'נרל אלקטריק לזה של בטר פלייס תאפשר ללקוחות בטר פלייס לטעון את מכוניתם גם משקעים של ג'נרל אלקטריק.

 

במסגרת המימון לסוללות יחל פיילוט למימון 10,000 סוללות בישראל ובדנמרק, המהוות את שני השווקים הראשונים עבור Better Place. מימון זה יניע את שוק המכוניות החשמליות המתחיל במדינות הללו ויסייע בהבאת 10,000 המכוניות החשמליות הראשונות לצרכנים.

 

כמו כן יפעלו שתי החברות בתחום המוסדי וישתפו פעולה בהעברת ציי רכב גדולים למודל של בטר פלייס. יעדי הפיילוטים שבהם תוחדר הטכנולוגיה של בטר פלייס לציי רכב כוללים ערים בצפון אמריקה, לרבות אזור המפרץ בסן פרנסיסקו, הונולולו, הוואי ואונטריו, קנדה, כמו גם ערים באירופה ואסיה. בטר פלייס כבר פועלת לפריסה ראשונית של הרשת בשווקים הללו, החל מ-2011.

 

כמו כן יתמקדו החברות בהעלאת המודעות בקרב צרכנים להבנת החשיבות הכלכלית והסביבתית באימוץ המוני של תחבורה חשמלית והתשתית הנדרשת בכדי להפוך זאת למציאות.

 

איפה הכסף שלנו? כלכליסט מציג את ספר התקציב האמיתי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x