$
דיבידנדים

דיבידנדים: כמה עלתה הפקת הבר מצווה לבנם של משה ובת שבע בובליל

וגם: הנשיא פרס נושא דברים בחתונת בתו של מושיק תאומים, יצחק תשובה מתרפק על זכרונות עבר ויותר ממיליון שקל נאספו באירוע של מפעל החסד יד ביד

רון גרנות 09:4012.09.10

מצווה לתרום

בר מצווה לבנם של בת שבע ומשה בובליל, יום שלישי, גני התערוכה, תל אביב

 

מקורביו של איש העסקים משה בובליל יודעים לספר כי עלות הפקת בר המצווה עמדה על כ־2 מיליון דולר. ההשקעה לא כיסתה את עצמה, שכן כספי המתנות נאספו ונתרמו לווראייטי ישראל. התזמורת הפילהרמונית ניגנה, אמנים מהשורה הראשונה הופיעו והחוגגים נהנו מקוקטייל וממסיבת ריקודים שנמשכה לתוך הלילה. בין התורמים: נוחי ואורלי דנקנר, שלאחר מכן הגיעו לחתונה של משפחת תאומים, לאון ושולה רקנאטי, שלמה ועתליה שמלצר, אמנון ונאוה דיק, דני ברנר, אלי פפושדו ובתו אליענה, ציון קינן, רוני מאנה, יעקב פרי, הרצל ומירי חבס, אייל חומסקי, לאה ויורם גלובוס, משה ודליה ממרוד, ענת ואודי אנג'ל, אפרים קונדה, יוחנן צנגן, אורי שני ורוני שטן.

 

משפחת בובליל משפחת בובליל צילום: רפי דלויה

 

המעמד מחייב

חתונת טלי תאומים ואסף אורון, יום שלישי, וילה כתר, הרצליה פיתוח

 

אלף האורחים בחתונתם של טלי תאומים - בתו של הפרסומאי מושיק תאומים, ואסף אורון - בנו של חבר הכנסת חיים אורון, חיכו לבואו של נשיא המדינה שמעון פרס כדי להתחיל בטקס החופה. פרס, חבר קרוב של תאומים, נשא נאום בו דיבר על הקשר בין הקבוצה לשעבר של תאומים - הפועל תל אביב, לבין מפלגת "הפועל הצעיר" המנוחה. המארח - סמי סגול, בעלי כתר, ישב על מדרגות החופה ותיעד את הנעשה בחצרו בעזרת מצלמה. ההרכב המוזיקלי זואי מחברת המוזיקה קליאנטה ניגן קאברים בניצוחו של די.ג'יי דני תובל בזמן המינגלינג. הרב ישראל מאיר לאו איחל לזוג הטרי - איך לא, תאומים. אחיו הגדול של החתן נטל את רשות הדיבור, "כי לאבא נגמרה מכסת המילים בכנסת", ואילו תאומים סיים את נאומו בברכת "אדום עולה" לקול המנון ליגת האלופות במיקס ששילב שירת אוהדים. בין האורחים: שרי אריסון, יצחק תשובה, גזי קפלן, חמי פרס, איזי כהן, יהודית וקובי ריכטר, יוסי מימן, רותי ולוני הרציקוביץ', מיקי פדרמן, יעקב פרי, דן פרופר, גד פרופר ומאיר שמיר.

 

סמי וטובה סגול סמי וטובה סגול

 

60 שנה להפניקס

ריטה ואייל לפידות ריטה ואייל לפידות צילום: הדר SPIRIT

משטרת ישראל נערכה בכוחות מתוגברים כדי לפקח על 6,000 המוזמנים שנהרו לאירוע, שציין 60 שנה לחברת הפניקס. בעל השליטה יצחק תשובה, מלווה ברעייתו חיה, עלה על הבמה וסיפר שוב את סיפורו האישי. "אם אני הגעתי לאן שהגעתי, גם כל אחד מכם יכול לשאוף להצליח". תשובה לא יכול היה שלא להזכיר גם את תגלית הגז של קבוצת דלק בקידוח לווייתן, שאותה כינה: "האירוע החשוב ביותר שקרה למדינה ב־60 השנים האחרונות".

 

המנכ"ל אייל לפידות חילק תעודות הוקרה לשני עובדים המחזיקים בתואר "ותיקי החברה". במסגרת החלק הקומי של הערב עלה לבמה אחד מעובדי החברה, שבחר להציע נישואים לבת זוגו ההמומה, מה שזיכה אותם בירח דבש על חשבון הפניקס.

הערב המושקע, שהתקיים באמפיתאטרון בלטרון, עלה לחברה יותר מחצי מיליון שקל - כולל זיקוקי דינור ותשלום של כ־200 אלף שקל לריטה ולעברי לידר על הופעתם.

 

יד ביד

יותר ממיליון שקל נאספו באירוע של מפעל החסד יד ביד בראשות הרב יעקב גלויברמן, שהתקיים בשבוע שעבר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. בכירי המשק שלפו את הארנקים ותרמו אלפי שקלים לטובת נזקקים. נשיא הקרן לידידות, הרב יחיאל אקשטיין, תרם כ־250 אלף דולר. תורמים נוספים: אילן בן־דב שדיבר על החשיבות של מתן לזולת, יאיר המבורגר, לוני הרציקוביץ', יונה פוגל, איתן אלדר, רועי גיל, אפי רוזנהויז, אבי פישר ואבנר קז.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x