$
תיירות

יום ראשון של "לואו קוסט": ארקיע מכרה 4,200 כרטיסים

המספר הוא על פי נתוני החברה ומתייחס למספר קטעי הטיסה: מהם 24% לטיסות בכיוון אחד והשאר לטיסות הלוך וחזור. 63% מההזמנות היו לטיסות לאמסטרדם והשאר לפריז

יסמין גיל 19:1601.09.10

ביום הראשון של פעילות ארקיע עם טיסות מוזלות ("לואו קוסט") לפריז ולאמסטרדם, החברה מדווחת על 2,114 הזמנות לשירות זה שנקרא 'ארקיע אקספרס'. מדובר בלמעלה מ-4,200 "לגים" - קטעי טיסה - שהוזמנו במהלך היום, מהם 24% לטיסות בכיוון אחד והשאר לטיסות הלוך וחזור.

 

עוד על

פי נתוני החברה: 63% מההזמנות היו לטיסות לאמסטרדם והשאר לפריז. 88% מכלל המזמינים, הזמינו מלבד כרטיס הטיסה הבסיסי, גם שירותים נלווים כמו העלאת מזוודות וארוחות.

 

אתמול השיקה ארקיע את שירות ה"לואו קוסט" שיאפשר רכישת כרטיסי טיסה במחירים של 99-199 דולר לכיוון, בטיסות לאמסטרדם ולפריז שיצאו החל מנובמבר. זאת, לצד המשך פעילות החברה עם טיסות ליעדים אלה ואחרים, בשירות מלא. בחברה התחייבו להציע מידי שבוע כ-2,500 כרטיסים לשני הכיוונים ולשני היעדים בטווחי המחירים המוזלים.

 

המחיר המוזל כולל מסים, אך אינו כולל תשלום עבור העלאת מזוודה, ארוחה, שתייה ובחירת מושב – עליהם יכול הנוסע לשלם, לפי בחירתו. כך למשל, עבור העלאת מזוודה במשקל של עד 20 ק"ג ישלם הנוסע 15 דולר בעת ביצוע ההזמנה באתר, או 30 דולר במהלך הצ'ק-אין בנמל התעופה.

 

ארוחה כשרה או צמחונית תעלה 8 דולר, ארוחה כשרה למהדרין 11 דולר, שתייה חמה או קרה 10 שקל, בחירת מושב מועדף 15 דולר בעת ביצוע ההזמנה או 30 דולר בצ'ק-אין. המחירים הינם לכיוון. בנוסף תציע החברה ביטוח נוסעים שיעלה 1.8 דולר ליום.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x