$
דיבידנדים

דיבידנדים: מנכ"ל דיסקונט המיועד בדרך לרעננה

וגם: עידן רייכל בחגיגת סוף הקיץ של אמדוקס, עובדי חברת אלדן סוגרים את הקיץ בסופרלנד והתעשיין צבי ימיני, מייסד צאג תעשיות, מתכונן לחתונתו השלישית

רון גרנות 08:2330.08.10
ראובן שפיגל ראובן שפיגל צילום: ראובן קפוצ'נסקי
שפיגל ינחת ברעננה

מנכ"ל דיסקונט המיועד ראובן שפיגל מתחיל לתכנן את חזרתו ארצה לקראת כניסתו לתפקיד בתחילת 2011. משפחת שפיגל, כולל שלושת הילדים, התגוררה בארבע השנים האחרונות בניו יורק. עם שובם ארצה ישתכנו בני המשפחה בביתם ברעננה.

 

הפרויקט של אמדוקס

עובדי אמדוקס ישראל נהנו מחגיגת סוף הקיץ שארגנה החברה במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב. האירוע כלל קוקטייל של יינות ושוקולד פררו רושה, וגולת הכותרת היתה הופעה של עידן רייכל. בסוף הערב קיבל כל עובד מתנה - את אלבומו האחרון של עידן רייכל "בין קירות ביתי". למחרת התייצבו העובדים לעבודה בקול צרוד.

 

חוגגים עם הילדים

המנכ"לים המשותפים של קבוצת הרכב אלדן שי ומומי דהן חגגו בסוף

שי ומומי דהן שי ומומי דהן צילום: רונן טופלברג

השבוע עם 800 עובדים את האירוע השנתי של החברה, שהתקיים בסופרלנד. שי ומומי התייצבו במקום עם המשפחה והילדים כבר בשעות הצהריים המוקדמות, כדי להספיק לעלות לרכבת ההרים ולשאר המתקנים בלי להידחק בתורים הארוכים.

 

ימיני בפעם השלישית

בזמן שבני דורו עסוקים בחתונות ילדיהם, התעשיין צבי ימיני (59) - מייסד צאג תעשיות, יתחתן בסוף השבוע בפעם השלישית. המיועדת: איילת בהדני (43), פסיכולוגית קלינית. החתונה בהפקת קונסיירז' תל אביב תתקיים בגלריית תירוש ביפו בנוכחות כ־200 אורחים, שחלקם יבואו במיוחד מעבר לים. ביניהם חבריו של ימיני מהעולם העסקי וכן שני ילדיו מנישואיו הקודמים.

 

גזית רוקיסטיים

שותפי משרד רון גזית רוטנברג ושות' הפגינו יכולות מוזיקליות בערב שישי האחרון, בחגיגות עשר שנות הנישואים של רון גזית ורעייתו אלונה. להקת המשרד, שכללה את השותפים מוטי ארד (על התופים), שירין הרצוג ונילי פלג־שפולנסקי, ביצעה את ״שיר של יום חולין״ בעיבוד רוקיסטי. בעקבות ההצלחה החליט הרכב המשרד, העונה לשם

RGR - rock, groove & rythem לצאת בסיבוב הופעות. מלבד ההפקה המוזיקלית, העניקו עובדי המשרד והשותפים גם תרומות לאלו"ט.

 

גליה מאור גליה מאור צילום: עמית שעל

התשובה של שרי

לקוחות נבחרים של בנק לאומי יקבלו בקרוב אלבום אמנות מהודר ועב כרס, המקבץ יצירות שעיטרו לאורך השנים את כותליהם ומבואותיהם של בנייני הבנק. האלבום מכיל קלאסיקות ישראליות משנות העשרים ועד לשנות השישים של המאה שעברה, לצד יצירות עכשוויות של אמנים בתחילת דרכם. בין הלקוחות שיקבלו את האלבום בתוספת ברכה אישית מהמנכ"לית גליה מאור: אילן בן דב, יאיר המבורגר, עמוס שפירא, ריצ'י הנטר, מנחם עינן, יצחק תשובה, איתן ורטהיימר, דב לאוטמן, נוחי דנקנר ואלפרד אקירוב.

 

הוזמנתם להענקת פרס ישראל לאיל"ן?

האירוע: אגודת ידידי איל"ן - איגוד ישראלי לילדים נפגעים, פותחת את השנה החדשה בקבלת פרס ישראל והשקת אגודת ידידים של הארגון.

הפרטים: יום רביעי, 15 בספטמבר, 18:00, ביתם של טובה וסמי סגול, הרצליה פיתוח

המזמינים והמוזמנים: יו"ר אגודת הידידים יוסי רוזן, מנכ"ל איל"ן שמעון צוריאלי, יו"ר ההנהלה אהוד רצאבי, יו"ר המועצה המדעית שמעון וינטרוב. ינחה: אברי גלעד. תופיע: סי היימן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x