$
דיבידנדים

דיבידנדים: פרידה מאהוד שפירא

וגם: הפורום של ניר שטרן, המנגל של רפי מאור והחופשה של אורי פז

רון גרנות 09:5219.08.10

ניר שטרן מסכם רבעון בפורום רחב

 

ניר שטרן ניר שטרן

מנכ"ל 013 נטוויז'ן ניר שטרן כינס שלשום את פורום המנהלים המורחב של החברה - לראשונה מאז נכנס לתפקיד בחודש אפריל. לרגל השנה החדשה התכנסו כ־70 מנהלים במרכז אירועים בפרדס חנה, שם קיבלו סקירה על תוצאות הרבעון האחרון ועל יעדי החברה לשנה הקרובה. בתום ארוחת הערב התקיימה הרצאה של יהונתן אדירי, יועץ בכיר של נשיא המדינה שמעון פרס, שסקר את עידן המהפכה הממוחשבת - העלייה בכוח המחשוב והירידה בעלותו.

 

אורי פז מעבר לים

 

מנכ"ל בנק ירושלים אורי פז הצטרף אתמול למנכ"לים רבים בארץ ולקח הפוגה קלה מהעבודה. פז המריא עם בני משפחתו לחופשה בת עשרה ימים בצרפת, שם יבלו בפריז ובחבל דורדון.

 

שר ממריא לוורטון

 

עו"ד גלעד שר, ראש משרד עוה"ד שר ושות', בישר אתמול לחבריו כי בקרוב ימריא לפילדלפיה, שם ירצה זו השנה העשירית ברציפות בבית הספר היוקרתי למינהל עסקים וורטון, המדורג בין שלושת המוסדות המובילים בעולם.

 

מאור מארח בקיסריה ברוח ספרדית

 

מחר בערב יפתח מנכ"ל ECI רפי מאור את ביתו בקיסריה כדי להמשיך את החגיגות של נישואי בנו לאשה ממוצא ספרדי. החתונה התקיימה אמש בחוות רונית, ובאירוע שייערך הערב יוגשו בשרים ומאכלים מהמנגל של חינאווי, לכבוד בני משפחתה של הכלה מספרד.

 

דני ברנר חוגג יומולדת באווירה יפנית

 

בעל השליטה בקמור דני ברנר שחרר אתמול בצהרי היום את העניבה, אסף את בני משפחתו המצומצמת ושני זוגות חברים מלונדון ופתח שולחן במסעדת אונמי בתל אביב. העילה: יום הולדתו ה 57 של ברנר. את המסיבות הגרנדיוזיות החליטו בני המשפחה להשאיר לשנה הבאה.

 

תשובת המחר

הפניקס נפרדת מאהוד שפירא, יום שני, מוזיאון אילנה גור, יפו

 

בעל השליטה בהפניקס יצחק תשובה, מנכ"ל הפניקס אייל לפידות, מנכ"ל קבוצת דלק אסי ברטפלד ובכירים נוספים בקבוצה ציינו את הפרידה מהיו"ר היוצא ד"ר אהוד שפירא שעוזב את הקבוצה בתום ארבע שנות. שפירא החל לאחרונה את תפקידו כדירקטור בבנק לאומי. האירוע כלל סיור במוזיאון ולאחריו התכנסו האורחים לארוחת ערב.

 

אסי ברטפלד, אהוד שפירא ואייל לפידות אסי ברטפלד, אהוד שפירא ואייל לפידות

 

בתוכנית האמנותית: הופעה של הרכב מוזיקלי והקרנת סרטון ברכות של חברי הנהלת הפניקס, נציגי הדירקטוריון ובעלי המניות בקבוצה שאיחלו לשפירא הצלחה בתפקידו החדש. שפירא ציין כי ההחלטה לשוב לתפקיד פעיל בלאומי לא היתה עבורו עניין של מה בכך, וכי הפניקס היא לא רק חברה מצוינת אלא גם משפחה חמה. עוד באו לברך: חברי דירקטוריון הפניקס, חברי הנהלת הפניקס ובכירים נוספים, בהם יענקל'ה שחר, ישראל קז, אלעד תשובה ומנכ"ל אקסלנס דוד ברוך.

 

יצחק תשובה ויענקלה שחר יצחק תשובה ויענקלה שחר

 

הוזמנתם להרמת הכוסית של מקוב?

האירוע: לרגל החג עורכים האחים דן ואריאל מקוב, בעלי קרן ההשקעות אורנג' בלוסום ונצ'רס (OBV) קוקטייל

למשקיעים.

הפרטים: יום ראשון, 5 בספטמבר, 18:00, במדשאת בריכת מגדלי דוד בתל אביב.

בין המזמינים והמוזמנים: מנהלת פיטנגו רות אלון, מנכ"ל בריטמן אלמגור אילן בירנפלד, מנכ"ל הראל השקעות בן המבורגר, יו"ר אי.בי.אי צבי לובצקי, מנכ"ל קרן ההון סיכון אביב ונצ'ר יואב שלוש, עו"ד משה דרוקר, שמעון מזרחי, משה מני, דני נווה, אייל פישמן, יואל קרסו, שי רקנאטי וישראל מקוב.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x