$
תיירות

חודש לאחר שעזב את ישרוטל: רפי שדה מונה למנכ"ל רשת פתאל

שדה, שניהל את רשת ישרוטל ב-25 השנים האחרונות ועזב לפני חודש, מונה למנכ"ל רשת פתאל ויחל בתפקידו באוקטובר. בתחילה לא ינהל את תשעת מלונות פתאל באילת, בשל תקופת צינון שבה הוא מחויב לישרוטל

יסמין גיל 17:3017.08.10

רפי שדה, מי שהיה מנכ"ל רשת מלונות ישרוטל ב-25 השנים האחרונות והודיע בחודש שעבר על עזיבתו - ינהל את רשת מלונות פתאל בישראל, כך נמסר היום (ג') בהודעת רשת פתאל. בשבוע שעבר הודיע מנכ"ל רשת פתאל ב-11 השנים האחרונות, גדי פריבר, כי הוא מסיים את תפקידו.

 

שדה יחל את עבודתו ברשת, המונה 29 בתי מלון בארץ, ב-1 באוקטובר, אולם בשלב הראשון לא ינהל את תשעת המלונות באילת - בעקבות תקופת צינון שבה הוא מחויב לישרוטל. בתקופה זו יטופלו המלונות באילת על ידי הבעלים והיו"ר דוד פתאל. ב-1 בינואר תועבר לשדה הסמכות המלאה לטיפול בכל המלונות.

 

מלון מג'יק פאלאס של רשת פתאל באילת מלון מג'יק פאלאס של רשת פתאל באילת

 

דוד פתאל מסר בהודעת החברה כי: "אני שמח לצרף אלינו מלונאי מקצועי ומנהל מצוין ומשוכנע כי הניסיון, הידע והמקצועיות ששדה מביא עמו יסייעו לנו בבניית המובילות של מלונות פתאל בישראל". רפי שדה ציין בהודעה כי, "אני שמח על ההזדמנות ורואה בה אתגר עצום".

 

רשת מלונות פתאל מעסיקה בישראל כ-7,000 עובדים, ב-29 בתי מלון בחיפה, טבריה, תל אביב, ירושלים, באר שבע, ים המלח ואילת, תחת המותגים מג'יק, מרידיאן, גולדן טוליפ, קלאב-מד ולאונרדו. באירופה מחזיקה החברה ב-34 בתי מלון: בשוויץ, אוסטריה, גרמניה ובלגיה, תחת המותג לאונרדו, אולם אלו לא ינוהלו על ידי שדה.

 

רשת מלונות ישרוטל, אותה עזב שדה לאחרונה, מפעילה 12 בתי מלון בארץ, תחת המותגים: רויאל ביץ', אגמים והמלך שלמה באילת, ישרוטל פונדק רמון במצפה רמון, מלון הסוויטות ישרוטל טאוואר בתל אביב ואחוזת הבריאות והספא יערות הכרמל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x