$
דיבידנדים

דיבידנדים: הידידים של רובין

וגם: גיל שויד בפוקוס, שמיר פיספס את פוליקר, ורטהיימר חוגג ביפו ובר מצווה לעמותת לב אוהב

רון גרנות 08:4919.07.10

יצירות הפלא

פתיחת התערוכה "צבע חרוש" של הצייר ידיד רובין

יום חמישי, מוזיאון תל אביב לאמנות

 

אפילו חברי מועצת המנהלים של מוזיאון תל אביב נתקעו בתור הארוך בכניסה לתערוכה, שהשתרך עד הכביש. נאומי הברכה נדחו עד שכולם הצליחו להידחק פנימה. המנכ"ל והאוצר הראשי של המוזיאון מוטי עומר הגדיר את הצייר ידיד רובין "אחד האמנים החשובים שיש לנו כיום באמנות הישראלית". אחרי הנאומים עברו המוזמנים להתקרר במעט בריזה תל־אביבית בגן הפסלים של המוזיאון, שם נערך הקוקטייל. נוחי דנקנר ועו"ד מיקי צלרמאיר, שנמנים עם אספניו הבולטים של הצייר, התווכחו ביניהם מי הכיר אותו קודם. לבסוף התברר כי גם דנקנר וגם צלרמאיר רכשו חלק מיצירותיו של רובין כבר בתחילת שנות התשעים, והשניים הכריזו על תיקו. בין המתייצבים לאירוע הפתיחה היו ידידי המוזיאון ואספנים: סמי וטובה סגול, עירית ומשה תאומים, צביקה ועמליה משי, יוסי לנדסמן, אריאלה ועמרי פדן, דורון סבג, נירה ואוריאל רייכמן, טובה ואורן מוסט, ציפי ואפרים קונדה, גבי לסט, צילה וגיורא ירון, דויד ונעמי קוליץ, ירון קסטנבאום, עדיה ויצחק סוארי וחנינא ברנדס.

 

 • גבי לסט, חנינא ברנדס, צילום: דפנה גזית
  גבי לסט, חנינא ברנדס
  |
  צילום: דפנה גזית
 • מיקי צלרמאייר, נוחי דנקנר, צילום: דפנה גזית
  מיקי צלרמאייר, נוחי דנקנר
  |
  צילום: דפנה גזית
 • טובה סגול, ידיד רובין, סמי סגול, מוטי עומר, צילום: דפנה גזית
  טובה סגול, ידיד רובין, סמי סגול, מוטי עומר
  |
  צילום: דפנה גזית

הפוקוס של שויד

משפחת שויד - גיל ורעייתו חמוטל - בילתה את צהרי שישי האחרון בשוטטות לאורך הטיילת בנמל תל אביב. בזמן ששויד ג'וניור התמוגג ממופע להטוטנות של ליצן מזדמן, תיעד שוויד האב את המתרחש במצלמה, תוך שהוא מגלה קואורדינציה מרשימה ומנהל שיחות בטלפון הנייד במקביל.

שויד. בעין המצלמה שויד. בעין המצלמה

 

ורטהיימר ביפו

התעשיין סטף ורטהיימר חגג 83 קיצים, ובני משפחתו בחרו לציין את המאורע ביום שישי האחרון, בחוג מצומצם. הלוקיישן - מסעדת יועזר בר יין ביפו. על ארגון הערב היתה אמונה בת הזוג לין הולסטין, שדאגה שוורטהיימר לא יידע על קיום האירוע עד דקות ספורות לפני תחילתו.

 

הנכדות של פיוטרקובסקי

שלמה פיוטרקובסקי התחדש לאחרונה בשתי נכדות שהצטרפו לחמשת הנכדים הקיימים, לאחר שבנו תומר ורעייתו רעות הביאו לעולם תאומות. הסב הנרגש אמר בתגובה: "כבר אי אפשר להביא ילדים במדינה הזאת בלי שזה

יגיע לעיתון".

 

שמיר מפגין נוכחות

מאיר שמיר נאלץ לפרוש מוקדם מהאירוע השנתי של האגודה לסוכרת נעורים, שהתקיים בשבוע שעבר, ופספס את ההופעה של יהודה פוליקר. שמיר, שרכש כמה כרטיסים כתרומה לעמותה, מסר אותם לזוג סטודנטים שהגיע למקום, ואלה נהנו ממקומות טובים באולם. "היה לי חשוב להפגין נוכחות. אני חבר טוב של מנכ"ל מגדל יונל כהן, המכהן כיו"ר חבר הנאמנים של האגודה, ולכן תרמתי בשמחה", אמר שמיר.

 

חגיגה בצהלה

רענן סובל, מבעלי חברת הטקסטיל לודז'יה רוטקס, הפתיע שלשום את רעייתו אירה והזמין שלל חברים לחצר ביתם שבשכונת צהלה התל אביבית, לציון יום הולדתה ה־40. האורחים נהנו מארוחת ערב, מצפייה בסרט שהכינו חברותיה של אירה ומנאמבר מוזיקלי - בתם בת השמונה של בני הזוג סובל ניגנה על קלידים את אחת מיצירותיו של צ'ייקובסקי. הגיעו לברך: רועי ורמוס ורעייתו מיכל, לוני ורותי הרציקוביץ', גיא דבורין, צחי הנגבי ועו"ד אילאיל לבנת - היועצת המשפטית

של רשת.

 

גפן בכפר שמריהו

גם החברים של הפרסומאי אייל גפן חגגו לו בשישי בערב יום הולדת 60. לטובת האירוע נתרמה חצר ביתו של חברו בכפר שמריהו, איש ההייטק שמעון אלון. בין החברים שבאו לברך: יונה פוגל, משה גביש, מאיר שמיר, איתן ורטהיימר, ליאורה עופר, יעקב פרי, גדעון עמיחי ויגאל גלאי. מלבד ברכות וסרט, החלק האמנותי כלל גם הופעות של הזמרת כברה קסאי ושל מעצב האופנה יובל כספין, שביצע שירי משוררות.

 

ראובן אלקס מארח

מנכ"ל רשת רימונים ראובן אלקס אירח בסוף השבוע כמה חברים מהעולם העסקי במלון רימונים גלי כנרת, לציון פתיחת עונת הקיץ הרשמית. אל האירוע הגיע גם ברק רוזן - הבעלים של קנדה ישראל עם בת זוגו ורד ובני משפחה נוספים. בנם של הרוזנים חגג יום הולדת, מה שזיכה אותו בברכה אישית ממנכ"ל הרשת. בין האורחים שבילו במסיבה לילית בבריכה עם די.ג'יי סהר זנגלביץ': מנכ"ל קבוצת חבס אייל רגב, ארז אלוביץ' ושרון איילון, אייל וחלי דוידס ורפי סוויד - מבעלי מוקד אמון

 

ורד וברק רוזן ורד וברק רוזן צילום: מתן לוי

 

הוזמנתם לתרום ללב אוהב?

האירוע: עמותת לב אוהב מציינת 13 שנות פעילות ומקיימת ערב לגיוס כספים. בתוכנית: קוקטייל קבלת פנים, הצגת פעילות העמותה והופעות של עדי אשכנזי, מארינה מקסימיליאן בלומין, שלומי שבן ואמן האשליות חזי דין.

 

הפרטים: יום רביעי, 21 ביולי, ב־20:00, היכל אמנויות הבמה, הרצליה.

 

המזמינים והמוזמנים: יו"ר ומייסד העמותה חיים סקאל, מנכ"לית העמותה שרון איילון, עומרי כהן, גיא ברעם, ארז אלוביץ', שמוליק זיסמן, ברק רוזן, יוסי צבי, אבנר קס, טובי שמלצר, נגה רחמני וטל בריקמן. מחיר כרטיס: מ־300 שקל.

 

מינויים

חיים סופר (42) מונה למנהל חטיבת התפעול בקלי ניהול הסדרים פנסיוניים. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל מחלקת מידע ואינטגרציה בקופת חולים לאומית.

 

מונדי יצחקי (57) מונה לסמנכ"ל שיווק ופיתוח משאבים של עמותת אתגרים. בתפקידו הקודם כיהן כמנכ"ל חברת M.G.A Consulting.

 

סשה גולדשטיין (26) מונה למנהל טכנולוגיה ראשי בקבוצת סלע, מרכז ידע לתעשיית ההייטק. בתפקידו האחרון כיהן כיועץ בכיר בחברה.

 

גדי גרוס (39) מונה לסמנכ"ל המכירות בחברת נטקום (מלם תים תקשורת). בתפקידו האחרון כיהן כמנהל חטיבת התעשייה והמסחר בבינת תקשורת.

בטל שלח
  לכל התגובות
  x