$
משפט

סוף להארכות המעצר? תיתכן עסקת טיעון בפרשת המעילה בהראל בית השקעות

הבוקר ביקש סנגורו של ויסמן דחייה בדיונים לצורך גיבוש עסקת טיעון במסגרתה יודה ויסמן בגניבה של עד 40 מיליון שקל במקום 123 מיליון שקל. בעבר נעשו מספר ניסיונות לעסקת טיעון שלא צלחו

ענת רואה 10:4405.05.10

גיא ויסמן, שהיה משנה למנכ"ל הראל בית השקעות ומצוי במעצר מזה 3 שנים עשוי לחתום בשבועות הקרובים על עסקת טיעון לפיה יודה במעילה בסכום מופחת מזה שיחס לו כתב האישום וירצה עונש מאסר שינוע בין 7 ל-12 שנה.

  

הבוקר (ד') התקיים דיון במשפט הפלילי של ויסמן בפני
השופט עודד מודריק בבית המשפט המחוזי בתל אביב, וסנגורו של ויסמן, עו"ד ציון סהראי, ביקש לדחות את המשך הדיונים בתיק בשבוע, לצורך המשך המגעים בין ויסמן לפרקליטות, באמצעות עו"ד אסתי שלאין. זאת לאחר דחייה של כעשרה ימים עד היום שאושרה ע"י השופט, מאותה סיבה.

  

ויסמן הואשם במעילה בסכום של 123 מיליון שקל, כשאם תחתם עסקת טיעון הוא יודה במעילה בסכום מופחת של 20-40 מיליון שקל בלבד. בית המשפט יתבקש לפסוק לו עונש מאסר שינוע בין 7 שנות מאסר ועד 12 שנות מאסר בהתחשב בהודאתו.

  

יצויין כי בעבר נעשה מספר רב של ניסיונות מצד ויסמן ובאמצעות סנגורו הקודם עו"ד ילון הכט שפרש בינתיים מהמקצוע לגבש עסקה, אך הם לא צלחו.

  

עו"ד סהראי אמר בתגובה ל"כלכליסט" כי "אני מאשר שהצדדים מדברים ביניהם כרגע ומעדיף בשלב זה לא להתייחס לפרטי העסקה המתגבשת".

 

קבלו ישירות למייל שלכם את החדשות האחרונות בתחום המשפט. לחצו להרשמה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x