• תפריט
תיירות

אל על מייקרת את דמי ביטול כרטיסי הטיסה

השינוי בגובה דמי הביטול יחול על כרטיסים שיונפקו החל ממאי ליעדים באירופה וליעדים ארוכי טווח. במקביל, החברה מוזילה את דמי שינוי פרטי כרטיסי הטיסה

יסמין גיל 17:5027.04.10

אל על צפויה לעדכן את גובה דמי הביטול ודמי השינוי של כרטיסי הטיסה, כך על פי הודעת החברה היום (ג') לסוכני הנסיעות. שינויי גובה דמי הביטול יחולו על כרטיסים שיונפקו החל מה-1 במאי, "ומתייחסים לשינויים שמתבצעים בהתאם לתנאי הכרטיס", כך על פי הודעת החברה.

 

בתוך כך, נוסעים

שיבקשו לבטל את כרטיס הטיסה שרכשו בחברה ישלמו החל ממאי דמי ביטול גבוהים יותר, למרבית היעדים: לביטול טיסות ליעדים קרובים, קהיר ואתונה ישלמו הנוסעים 100 דולר, סכום הזהה לסכום שהם משלמים כיום; ליעדי אירופה ישלמו המבטלים 150 דולר, לעומת 100 דולר כיום; ליעדים ארוכי טווח ישלמו הנוסעים שיבטלו את כרטיס הטיסה שלהם, 220 דולר, לעומת 170 דולר כיום.

 

לגבי שינוי פרטי הכרטיס, כאן המחירים יוזלו: בכל הקשור ליעדים קרובים המחיר צפוי להיות 20 דולר, לעומת 100 דולר כיום; לשינוי פרטי כרטיסי טיסה לאירופה, דמי השינוי ישתנו ל-70 דולר, לעומת 100 דולר; ליעדים רחוקים, דמי השינוי ישתנו ל-140 דולר, לעומת 170 דולר כיום.

 

מהחברה נמסר בתגובה: "במסגרת בחינת התשלומים בגין שינויים וביטול כרטיסים, הוזילה אל על בצורה משמעותית את גובה דמי השינוי. במקביל, עדכנה החברה את גובה דמי הביטול, בהתאם למקובל בשוק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x