• תפריט
דיבידנדים

דיבידנדים: לוני הרציקוביץ' בשירות המשמר האזרחי

וגם: נוכחות מכובדת של אושיות עסקיות בהופעות יום העצמאות ברמה"ש, רעייתו של רו"ח יגאל בריטמן הצטרפה למעגל הסבתות ואתי וגבי רוטר השיקו את החנות החדשה של קסטרו בקניון גן העיר בתל אביב

רון גרנות 09:0022.04.10
הרציקוביץ' מאבטח

שוטרי המשמר האזרחי שעמדו בכניסה לבמת הבידור בשכונת צהלה בתל אביב הצטיידו בתוספת נאה בדמותו של איש העסקים לוני הרציקוביץ' שהתנדב לשורותיהם לכמה שעות. כשהוא לבוש בווסט של מאבטח עמד הרציקוביץ' בכניסה ובדק את הבאים. בין האורחים המפורסמים שעברו בידוק: שר הרווחה יצחק בוז'י הרצוג ומשפחתו.

 

זהבית כהן זהבית כהן צילום: עמית שעל

ליל פטישים

לא רחוק משם, בבימת הבידור ברמת השרון, נרשמה נוכחות מכובדת של אושיות עסקיות: ראש החטיבה העסקית בבנק לאומי רקפת רוסק עמינח הגיעה עם בני משפחתה, בדיוק כמו שעשו מנכ"לית אייפקס ישראל זהבית כהן והבעל חיים. לא רחוק מהם חגג גם מנכ"ל מגדל יונל כהן עם בני משפחתו.

 

40 לדבורין

גיא דבורין, העוסק למחייתו בנדל"ן, חגג בערב החג את יום הולדתו. לצורך כך נידבו הוריו, פנינה וזוהר דבורין, את חצר ביתם המטופח בנאות אפקה בתל אביב. בתוכנית האמנותית כיכבה כצפוי להקת פורטרט, שהחצוצרן שלה, אמיר פרי, נשוי לדנה דבורין, אחותו של גיא. בין החוגגים: אבי החצוצרן ויו"ר מזרחי טפחות יעקב פרי, נועם לניר, אביב רייז, שירה מרגלית ואילן שילוח וצלם האופנה רון קדמי.

 

עורכי הדין באילת

מאות עורכי דין הגיעו אמש לכנס מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין באילת. את הכנס פתח שר המשפטים, פרופ' יעקב נאמן. מושב הפתיחה עסק בחיזוק שלטון החוק בישראל וכלל את עו"ד רם כספי, פרופ' רון שפירא, עו"ד דליה רבין, יו"ר ועדת החוקה ח"כ דוד רותם ועוד. יחד עם עורכי הדין הגיעה לאילת גם גלי עטרי ולהקתה, שהיו אחראים על התוכנית האמנותית. מרביתם של 1,200 המשתתפים בכנס פיספסו את הפתיחה, וצפויים להגיע לאילת רק היום.

 

בריטמן דור 3

סבתא נולדה: רעייתו של רו"ח יגאל בריטמן, קלוד, הצטרפה למעגל הסבתות כשהתבשרה ביום העצמאות על הולדת נכד בכור מבנה אלכס. מסיבת ברית המילה תתקיים בחוג מצומצם של בני משפחה וחברים קרובים.

 

פנינ ומשה אדרי פנינ ומשה אדרי צילום: אוראל כהן

רקנאטי אוספים

בסוף השבוע שעבר חבר אולם הטראסק התל־אביבי למועדון רדינג 3 כדי לתרום יחד לנט"ל, המסייעת לנפגעי טראומה על רקע לאומי. יונה אליאן ועידן רייכל הופיעו בהתנדבות, ויו"ר העמותה, יהודית יובל רקנאטי, תרמה את הקייטרינג. רמי מרדור קיבל בשם אי.די.בי את "אות יקיר נט"ל" על התמיכה הכספית, ובקהל התמנגלו פנינה ומשה אדרי, נאוה ברק ושלום זינגר, לני, ליאון ואודי רקנאטי, רמי נוסבאום, איה עזריאלנט, עמי אראל, עמי ומיקי פדרמן, צביקה לבנת, רוני פורר, גד פרופר ומודי כידון. בסיום האירוע דיווחו אנשי העמותה על הכנסות של יותר ממיליון שקל.

 

סולט אאוט

הנספח המסחרי של שגרירות בריטניה בישראל, ריצ'רד סולט, גילה אמפתיה לבריטים שנתקעו בארץ בעקבות התפרצות הר הגעש באיסלנד, והתייצב שלשום בשעות הבוקר בשדה התעופה בן גוריון כדי לבדוק איך הוא יכול לסייע לנושאי הדרכונים הבריטיים. כשהגיע למקום מצא שדה תעופה ריק, עשה אחורה פנה וחזר להמשך שגרת יומו.

 

קסטרו שיק בגן

אתי וגבי רוטר, מנכ"לים משותפים של קסטרו, השיקו השבוע את החנות החדשה בקניון גן העיר בתל אביב במסיבה בניצוחו של אושיית חיי הלילה שמעון שירזי. בקסטרו הלכו על קיצוניות וגייסו לתוכנית האמנותית את צמד הפרברים. מייסדי הרשת, אהרון ולינה קסטרו, התמוגגו מנחת.

 

סטנלי פישר סטנלי פישר צילום: עמית שעל

קבלת פנים בבנק ישראל

נגיד בנק ישראל סטנלי פישר וצמרת הבנק חגגו אמש את אישור חוק בנק ישראל החדש על ידי הכנסת. לקבלת הפנים בבניין הבנק בירושלים הוזמנו נשיא המדינה שמעון פרס, ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר האוצר יובל שטייניץ, יו"ר הכנסת ראובן ריבלין, יו"ר ועדת הכספים משה גפני וכל חברי הוועדה, וכן בכירים נוספים במשק שהשתתפו בתהליך הממושך של גיבוש החוק. בדברי הברכה שנשא הודה פישר לכל אלה שסייעו בחקיקה, ולאחר מכן שב והזכיר את חשיבות החוק, המציב את בנק ישראל בשורה אחת עם בנקים מרכזיים חשובים בעולם.

הוזמנתם לכינוס חבר הנאמנים של המכללה למינהל?

האירוע: ישיבת חבר הנאמנים של המכללה למינהל, שתכלול פאנל בנושא "עיצוב כמחולל שינוי".

הפרטים: 29 באפריל, 18:30, קמפוס המכללה למינהל בראשון לציון.

המזמינים והמוזמנים: נשיא המכללה פרופ' זאב נוימן, יו"ר הדירקטוריון יצחק קאול, יו"ר דסק"ש ויו"ר אגודת הידידים עמי אראל, ראש עיריית ראשון לציון דב צור, וחברי חבר הנאמנים ואגודת הידידים - איזי בורוביץ', זהבית כהן, ענת לוין, אילן פיבקו, רביב צולר, רפי בהרב, אילן בירנפלד, יגאל בריטמן, רפי קרסו, אבי שקד, איריס בראל, אלישע ינאי, דורון שהרבני, גבי רוזנברג והכדורסלן שמעון אמסלם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x