$
תיירות

לונדון כן מחכה: אל על, בריטיש איירווייס ואיזי ג'ט חוזרות לקו

לאחר כשבוע של השבתת הפעילות במרבית יעדי אירופה, חוזרות גם הטיסות לנמל התעופה העמוס ביותר ביבשת, הית'רו-לונדון. הנוסעים עדיין מתבקשים להתעדכן מול החברות

יסמין גיל 09:3021.04.10

לוח ההמראות והנחיתות של רשות שדות התעופה חוזר להיות ירוק, לאחר כשבוע של השבתת הפעילות במרבית הקווים לאירופה, וביטול כ-350 טיסות יוצאות ונכנסות מנתב"ג ואליו. ברשות נערכים למעבר הנוסעים המעוכבים עם חידוש הטיסות, אולם מציינים כי לא צפוי היום (ד') עומס יוצא דופן.

 

אל על הודיעה הבוקר על חידוש הטיסות ללונדון וליעדי גרמניה, לאחר שהתקבלו האישורים הרלוונטיים מרשויות התעופה במדינות הללו. טיסה אחת ללונדון כבר יצאה הבוקר, וטיסה נוספת צפויה לצאת בצהריים. בנוסף, צפויות לצאת שלוש טיסות לגרמניה, אחת לכל יעד: ברלין, פרנקפורט ומינכן. החברה עדיין לא מפעילה טיסות לוורשה, למילאנו ולסנט פטרסבורג, ובכל מקרה מבקשת מהנוסעים להמשיך ולהתעדכן לגבי כל טיסה וטיסה.

 

מה דעתך על מניית אל על:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
גם איזי ג'ט הודיעה על חידוש הטיסות בין נתב"ג לנמל התעופה בלוטון, וציינה בהודעתה: "בשל אורך הזמן שהחברה נאלצה להפסיק את שירותיה, החזרה לפעילות רגילה תארך מספר ימים ולכן ייתכנו עיכובים. נוסעים שהזמינו כרטיס להיום, 21 באפריל, מתבקשים להתעדכן באתר האינטרנט של החברה לפני שהם יוצאים לשדה התעופה".

 

גם בריטיש איירווייס הודיעה על חידוש הטיסות מנתב"ג לנמל התעופה הית'רו בלונדון: שתי טיסות, אחת לכל כיוון, כבר יצאו אתמול בלילה. היום ב-17:00 צפויות לצאת שתי טיסות מתל אביב ללונדון, שמשוריינות לנוסעים שטיסותיהם בוטלו בימים האחרונים. מאוחר יותר יחזרו שתי טיסות לארץ, גם בכיוון ההפוך.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x