$
משפט

הלל צ'רני, אביגדור קלנר ואורי שטרית ישוחררו היום ממעצרם

השלושה מובאים בשעה זו בפני שופט בית משפט השלום בראשון לציון, לדיון בשחרורם ממעצר בתנאים מגבילים

איתי הר אור 09:1921.04.10

הלל צ'רני, אביגדור קלנר, ואורי שטרית מובאים בשעה זו (ד') בפני שופט בית משפט השלום בראשון לציון, לדיון בשחרורם ממעצר בתנאים מגבילים.

 

ביום ראשון דחה שופט בית המשפט העליון עוזי פוגלמן את הערעור שהגישו צ'רני וקלנר על החלטת בית המשפט המחוזי להאריך את מעצרם עד

היום, תוך שקבע כי "בהינתן נתוניהם הפרטניים של העוררים, והפירוט בסעיפי הדו"חות שאליו הפנה בית המשפט המחוזי על רקע התמונה הכוללת, שוכנעתי כי קביעתו בדבר קיומו של חשש סביר לשיבוש הליכי חקירה, מעוגנת היטב בתשתית הראייתית שעליה הצביע, ובדין יסודה, וכי פרק הזמן שנקצב למעצרם של העוררים, אינו חורג מן הנדרש בנסיבות העניין".

 

צ'רני נעצר לראשונה ביום 6.4.10, ומעצרו הוארך ב-8 ימים. צ'רני הגיש ערר על מעצרו אך עררו נדחה, וביום 13.4.10 הורה בית משפט השלום בראשון לציון להאריך את מעצרו למשך 9 ימים נוספים.

  

קלנר נעצר לראשונה ביום 8.4.10, ומעצרו הוארך ב-6 ימים נוספים. ביום 13.4.10 האריך בית משפט השלום את מעצרו ב-9 ימים נוספים.

 

צ'רני הוא מי שהיה מבעלי הקרקע עליה נבנה פרויקט הולילנד. קלנר הוא איש העסקים שרכש את הקרקע ושטרית היה מהנדס העיר ירושלים. שלושתם נעצרו לפני כשבועיים בחשד למעורבות בפרשת השוחד החמורה.

 

קבלו ישירות למייל שלכם את החדשות האחרונות בתחום המשפט. לחצו להרשמה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x